Auksiniai žiedai: ar paprasta išsirinkti internetu?

Auksiniai ziedaiVis daugiau įvairių prekių perkamos būtent internetu, tačiau kartais sudvejojama, ar visą produkciją galima įsigyti būtent tokiu būdu. Tuo atveju, jei tenka pasirinkti tam tikrą prekės dydį, kyla abejonių, ar pavyks pasirinkti tinkamą, ir tuomet, jei pirkėjus domina žiedai internetu, neretai teiraujamasi, kaip išsirinkti tinkamus, ir ar apskritai įmanoma tą padaryti nuotoliniu būdu. Auksiniai žiedai šiandien yra pats populiariausias pasirinkimas, taigi, kaip išsirinkti šiuos aksesuarus internetu?

Svarbiausia – tinkamas dydis

  • Jei žiedą perkate sau, tikėtina, kad žinote, kokio dydžio auksiniai žiedai jums yra reikalingi. Jei ne – nesunku išsiaiškinti, kokį dydį vertėtų pasirinkti. Paprasčiausias būdas nustatyti dydį – pasirenkant žiedą, kuris jums puikiai tinka. Padėkite žiedą ant popieriaus lapo, apibrėžkite vidinę jo dalį, ir pamatuokite. Internetinėje erdvėje galėsite ieškoti žiedų dydžių lentelių, kurios padės nustatyti, kokio dydžio žiedas bus geriausiu pasirinkimu;
  • Jei perkamas žiedas bus staigmena, nustatyti reikalingą dydį gali būti kiek kebliau. Vis dėlto, jei gyvenate kartu, tikrai rasite bent vieną mūvimą žiedą, kurį reikės pamatuoti taip, kaip nurodėme anksčiau. Žinoma, svarbu įsitikinti, ar žiedas, kurį matuosite, yra tinkamo dydžio, nes priešingu atveju nupirksite dar vieną netinkamą aksesuarą.

Auksiniai žiedai turėtų būti ne per daug laisvi ir jokiu būdu ne per maži. Turbūt jums yra žinoma, kad pirštų storis priklauso nuo oro temperatūros – žiemą pirštai paprastai būna siauresni, o vasarą kiek patinsta, taigi, padidėja ir jų apimtis.

Žiedus galite rinktis pagal kainą

Auksiniai žiedai neretai yra siejami su prabanga, tačiau šie aksesuarai tikrai nebūtinai yra labai brangūs. Kaina paprastai priklauso nuo aukso prabos, dydžio, dizaino, ir t.t. Jei jus domina gana paprasti siauri auksiniai žiedai, galite būti užtikrinti, kad jų kaina bus pakankamai nedidelė. Vis dėlto, tuo atveju, jei pasirenkami gana įmantrūs auksiniai žiedai, puošti įvairiais briliantais, jų kaina gali gerokai išaugti. Jei esate nusprendę, kokią pinigų sumą norėtumėte skirti žiedui, internetinėje parduotuvėje greitai rasite geriausių pasiūlymų, nes paprasčiausiai galėsite pasirinkti prekes pagal jų kainų intervalą.

Auksinių žiedų praba

Didžiosios dalies auksinių žiedų praba yra 585, tačiau pasirinkimų įvairovė gali būti platesnė. Aukso gaminių praba nurodo, koks kiekis gryno aukso buvo panaudotas kilograme lydinio (gramais). 585 praba yra laikoma viena populiariausių, ir šios prabos aukso gaminiai yra laikomi optimaliu pasirinkimu, nes tai yra pats geriausias kokybės ir kainos santykis. Taigi, nieko nuostabaus, kad būtent tokios prabos aukso gaminių pasirinkimas yra pats didžiausias, ir kiekvienas, norintis atrasti labiausiai patinkančius aukso žiedus, tikrai turės iš ko pasirinkti.

Baltas, raudonas ar geltonas auksas?

Šiandien tikrai nebūtina apsiriboti vien tik geltono aukso žiedais, nes taip pat galima pasirinkti balto ar raudono aukso žiedus. Raudoną spalvą žiedams suteikia varis, o baltam – nikelis arba kitos priemaišos. Jei baiminatės, kad gali pasireikšti alergija žiedui, geriausia rinktis geltono arba raudono aukso žiedus. Alergija nikeliui pasireiškia ne taip ir retai, tad tuo atveju, jei norite rinktis balto aukso žiedus, pasidomėkite, kokių priemaišų yra šių žiedų lydinyje.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

  • Auksiniai žiedai gali būti puošti įvairiais akmenimis. Kai kurie žmonės tiki, kad tam tikri akmenys gali padėti apsaugoti nuo nužiūrėjimo ar ligų, tad tuo atveju, jei tuo tikite, galite pasidomėti, kokiomis savybėmis pasižymi įvairūs akmenys. Auksinius žiedus neretai puošia topazas, granatas, ametistas ar kiti akmenys, todėl visada galima rasti tinkamiausią variantą;
  • Jei bus pasirenkami auksiniai žiedai, puošti akmenimis, galėsite pasirinkti ir jų spalvą. Žiedus gali puošti balti, juodi, raudoni, rožiniai, mėlyni ar kitų spalvų akmenys;
  • Dabar yra siūlomi labai įvairaus dizaino auksiniai žiedai, todėl jūs galite pasirinkti patį tinkamiausią pasiūlymą. Kiekvienu atveju tikrai rasite tokių žiedų, kurie jums tikrai patiktų.

Nors kartais dvejojama, ar žiedus tikrai verta pirkti internetu, tačiau toks pasirinkimas gali būti iš tiesų palankus. Atkreipę dėmesį į pačius svarbiausius kriterijus pasirinkti tinkamiausius žiedus tikrai nebus labai keblu, ir jūs galėsite sugaišti kur kas mažiau laiko – juk internetinėse parduotuvėse pasirinkti tinkamas prekes visada galima daug greičiau.

Palikite atsiliepimą