Vestuviniai žiedai: su ar be komforto zonos?

Vestuviniai žiedai yra bene svarbiausias gyvenimo papuošalas, todėl ypač svarbu jį išsirinkti tokį, kuris jus džiugintų kiekvieną dieną: tiek savo dizainu, tiek patogumu. Jei jau renkatės vestuvių žiedus, tikėtina, kad jau teko girdėti apie sąvoką komforto žiedas. Apie tai – šiek tiek plačiau.

Kas yra komforto zona?

Vestuviniai žiedaiTai – vidinė žiedų rėmelių dalis. Kitaip tariant, kuo labiau ji išgaubta, tuo didesnė komforto zona. Įprastai žiedai su šia zona yra patogesni nešioti. Vis dėlto, koks žiedas – su ar be komforto zonos – jums labiau tinka, priklauso nuo pirštų formos.

Komforto zona pagal piršto formą

  • Jeigu jūsų pirštai tiesūs, t. y. krumplys ir narelis – vienodos apimties, jums tiks visų formų žiedai. Todėl nesvarbu rinksitės žiedą su ar be komforto zonos. Svarbiausia žiūrėti į tai, kaip jums patiems geriausia ir patogiausia.

  • Jei jūsų pirštai yra lyg kūgio formos, t. y. krumplys siauresnis už narelį, jums tinka žiedai su komforto zona.

  • Na, o jei jūsų pirštai smėlio laikrodžio formos, kuomet krumplys platesnis už narelį, jums geriausia rinktis žiedą be komforto zonos.

Komforto zonos parametrai

Jeigu vestuvinis žiedas yra be komforto zonos, jis įprastai yra apie 1.2 mm aukščio. Tokie žiedai yra plonesni ir lengvesni. Tuo tarpu žiedai su vidutine komforto zona yra apie 1.6 mm aukščio, o su didele komforto zona – 2.1 mm aukščio. Tokius žiedus yra lengviau užsimauti ir nusimauti, nes lengvai slysta bei glunda prie piršto. Būtent todėl dažniausiai rekomenduojama rinktis žiedus su komforto zona. Įvairių žiedų dizainų galite pamatyti čia: https://indivi.lt/vestuviniai-ziedai

Kodėl komfortas – svarbus kriterijus?

Standartinis žiedo modelis dažnai turi kietą briauną, kuri bjauriai braižo odą, nusiimant ar užsidedant žiedą. Ypač naudojant platesnius žiedus. Patogus prigludimas leidžia daug patogiau slysti žiedui. Taip pat kontaktinis dermatitas iš tikrųjų yra labai dažnas, ypač su žiedu, kurį nešiojate kiekvieną dieną. Patogus juvelyrinis dirbinys turi mažiau paviršiaus, kuris liečiasi su pirštu, o tai reiškia, jog drėgmė ir nešvarumai negali patekti į odą. Beje, žiedą su komforto zona daug lengviau valyti.

Palikite atsiliepimą