POILSIS BIRŠTONE – PUIKI PROGA PAMIRŠTI NUOVARGĮ

Šiais laikais, kuomet visi skubame, dirbame, aktyviai leidžiame dienas, turime daugybę rūpesčių ir planų, ypatingai svarbu skirti laiko kokybiškam poilsiui. Svarbu, kad pailsėtų ne tik kūnas, bet ir protas, siela. Visiško atsipalaidavimo pasiekti padeda SPA centrai, įsikūrę gražiausiuose Lietuvos kurortuose. Vienas tokių – ponas Birštonas. Šis kurortinis miestelis lyg magnetas traukia žmones, išsiilgusius ramaus poilsio, SPA malonumų ir gražios gamtos.

Kokybiškas poilsis Birštone dviems, vienam ar su šeima – tai, ko reikia kiekvienam, pavargusiam nuo rutinos. Profesionalūs masažai, kūną ir veidą puoselėjančios, atpalaiduojančios ir jauninančios procedūros, vandens malonumai, gera pirtis ir skanus maistas… Visa tai garantuoja jaukus poilsis ir nakvynė Birštone. Palikite ten savo rūpesčius!

„EGLĖS SANATORIJA“ BIRŠTONE – GERO POILSIO VIETA ŠEIMAI

Jeigu domina poilsis Birštone šeimai su galimybe užsisakyti gydančių procedūrų, tuomet „Eglės sanatorija“ – puikus pasirinkimas. Čia paslaugas teikia aukščiausio lygio specialistai, gomurį maloniai nuteikia skanus maistas, pavargusį kūną atpalaiduoja baseino ir pirties malonumai, sveikatina individualiai parinktos procedūros, kurių – gausybė, pvz.:

 • hidrorelaksacija;

 • aparatinė fizioterapija;

 • mankšta arba kineziterapija grupėje;

 • gydomosios vonios;

 • vonia, masažai;

 • deguonies-vaistažolių arbatų kokteiliai;

 • Poilsis birstonerelaksacija ir t. t.

Sveikatos gerinimas toli gražu neturi būti nuobodus ar vienodas, todėl „Eglės sanatorija“ siūlo vis naujų procedūrų, taip pat kviečia pasinaudoti sporto aikštele, pažaisti stalo futbolą, biliardą ir t. t. Ši sanatorija – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pailsėti, pagerinti savo sveikatą, savijautą, atsigauti po ligų ar pan.

Jeigu domina sanatorija šeimai, taip pat rekomenduojame apsilankyti ir „Tulpės sanatorijoje“ arba sanatorijoje „Versmė“. Jos irgi įsikūrusios Birštone ir turi nemažai įvairių procedūrų geresnei savijautai.

„ROYAL SPA RESIDENCE“ – SPA BIRŠTONE DVIEMS IR NE TIK

Jeigu jaučiate, jog norisi ne tik poilsio su mylimu žmogumi, bet ir romantikos, šilumos, prabangos ir gero maisto, tuomet puikiai tiks „Royal Spa Residence“. Jaukiame 4 žvaigždučių viešbutyje galėsite mėgautis skaniu maistu, vandens malonumais ir, žinoma, mineralinėmis, sveikatinimo procedūromis. Ši vieta puikiai tinka ir šeimai, tačiau taip pat dažnai turi karštų pasiūlymų būtent dviems.

Beje, nuostabios gamtos apsuptyje įsikūręs viešbutis yra pritaikytas neįgaliesiems bei akliesiems:

 • neįgaliesiems judėti pritaikyta viešbučio infrastruktūra;

 • Brailio raštu pažymėti užrašai;

 • neįgaliesiems pritaikyti vonios kambariai ir kt.

Mėgautis kokybišku poilsiu „Royal Spa Residence“ gali visi!

IŠSKIRTINIO DIZAINO „EGO SPA“ – TIK SUAUGUSIEMS

„EGO SPA“ – kitoks viešbutis. Jame vyrauja drąsios spalvos, išskirtinis interjeras ir pakvietimas pamaloninti savo „ego“. Tai vieta, kurioje viskas tampa spalvota, ryšku, modernu, o niūrios mintys tiesiog išgaruoja akimirksniu. Čia drąsiai galima praleisti laiką ir su mylimu žmogumi, ir su savimi. Gastronomijos šedevrai „EGO SPA“ restorane nustebins visus, todėl būtina išbandyti.

„EGO SPA“ siūlo tokias procedūras kaip:

 • hiperbarinė deguonies terapija;

 • kojų karboksiterapija;

 • deguonies terapija;

 • detoksikuojančios, atpalaiduojančios, drėkinančios kūno procedūros;

 • kūno, veido masaža ir kt.

Čia pasijusite kaip karaliai, o išskirtinis dėmesys ir aukščiausio lygio aptarnavimas nuskraidins Jus į neregėtą pasaulį. Tame pasaulyje nebus kasdienybės, problemų, rūpesčių. Pajausite, jog svarbiausia, tai – Jūs.

SUPLANUOKITE IŠVYKĄ Į BIRŠTONĄ JAU DABAR

Suplanuokite savo poilsį jau dabar. Nieko nelaukite. Tikime, jog surasite daugybę geriausių pasiūlymų, todėl SPA Birštone su nakvyne jau greitu metu gali būti Jūsų artimiausio savaitgalio planuose. Tai puiki dovana sau, artimam žmogui ar draugui, nes kokybiško poilsio ir laiko sau niekada nebūna per daug. Išsirinkite viešbutį ir mėgaukitės SPA malonumais, kokybišku maistu, gamtos garsais, sveikatinimo procedūromis. Leiskite sau pasilepinti ir neskubėti, pabūti čia ir dabar. Geroje pirtyje, šiltoje vonioje, gaiviame baseine, gerame restorane, gamtos apsuptyje…

Palikite atsiliepimą