Minimalistiniai ir modernūs sužadėtuvių žiedai

Kokią reikšmę mūsų kultūroje turi sužadėtuvių žiedas?

Modernūs sužadėtuvių žiedaiŽmonių tarpusavio santykiai gali būti labai sudėtingi ir nenuspėjami. Dėl šios priežasties, labai sunku apibūdinti, koks asmuo mums būtų tinkamas gyvenimo palydovas, o kuris ne. Turbūt, geriausiai visą tai gali atskleisti ne kas kita, kaip tik laikas. Būtina suvokti tai, kad ir juo tinkamai pasinaudoti geba tikrai ne visi. Tarkime, gyvenimas kartu ir ne pačiomis geriausiomis sąlygomis yra puikus visa to įrodymas. Tad, reikia gerai pagalvoti ar tikrai su tokiu žmogumi norite leisti savo laiką? Galbūt jis varžo jūsų poreikius, pomėgius ar net kasdienius darbo pasirinkimus bei kitą veiklą. Tarkime, labai dažnai girdime tokius moterų ar vyrų išsireiškimus, kaip: “Vyras (žmona) man neleidžia/draudžia…”, “Negaliu, nes vyras (žmona) nepritaria…” ir pan. Tai reiškia, kad nuolat esate suvaržytas ir negalite gyventi ir elgtis taip, kaip norėtumėte. Tad, ar tokiu metu galėsite džiaugtis šeimynine laime? Mūsų atsakymas būtų, kad tikrai vargu.

O būtent tiek minimalistiniai, tiek ir modernūs sužadėtuvių žiedai ir atskleidžia šio papuošalo kultūrinę prasmę, kuri vis dar yra gaji. Žiedas simbolizuoja bendro gyvenimo rato pradžią ir pasiruošimą didžiajai dienai. Per tą laiką dar gali nutikti tikrai labai daug skirtingų dalykų. Ne viena pora pasuka ir skirtingomis kryptimis ir nuolat atideda vestuves kitiems metams, o galbūt ir pagreitina visą šį procesą. Mūsų kultūroje teigiama, kad nuo pasipiršimo pradžios iki vestuvių dienos negali praeiti daugiau nei vieneri metai, nes kitu atveju, sužadėtuvės jau yra laikomos negaliojančiomis.

Kitas labai svarbus aspektas – kas ir kur organizuoja piršlybas. Nors jau nuo pačių seniausių laikų buvo priimta, kad šią pareigą turi atlikti vyras, tačiau, šiuolaikinė visuomenė kiek pakeitė šias nusistovėjusias tradicijas. Neretai girdime apie tai, kaip lemtingą žingsnį pirma žengia moteris. Žinoma, kai kuriems vyrams tai gali reikšti pažeminimą ir tokiu metu jie pasijaučia tikrai nelabai jaukiai ir maloniai. Tačiau, yra ir tokių, kurie žavisi ir laukia tokio jų moterų apsisprendimo. Be jokios abejonės, gali sukrėsti tai, kad sulauksite ir neigiamo atsakymo ar pageidavimo šiek tiek pagalvoti. Tačiau, viskas gerai. Nereikia tikėtis blogiausio ir tai tikrai nereiškia jūsų kaip poros santykių pabaigos. Galbūt antra pusė dar nėra pasiruošusi šiam žingsniui, galbūt tai daryti ne palankus metas ar pan.

Palikite atsiliepimą