Kaip pataisyti nulūžusį ar suskilinėjusį nagą?

Nagų taisymo rinkinys

Nagų taisymo rinkinys skirtas padėti sutvarkyti nulūžusį nagą, uždengiant pažeistą vietą mažu besiūliu akrilo gabalėliu. Komplekte yra viskas, ko reikia tai padaryti, įskaitant skaidrų gelį, kurį reikia tepti ant pažeistos vietos, ir mažytę nagų dildę, kuri padės suformuoti akrilo formą. Taisymas gali būti labai greitas, lengvas ir diskretiškas, todėl puikiai tinka mažiems drožlėms ar įtrūkimams, kurie ne iki galo išsikiša į odelių sritį, taisyti. Tai gali būti ypač naudinga, jei ruošiatės ypatingai progai, pavyzdžiui, vestuvėms ar atostogoms, ir norite pademonstruoti prižiūrimus nagus.

Akrilo nagai

Akrilinis nagas yra kosmetinis patobulinimas, kurio metu visa nago plokštelė padengiama storu ir stipriu akrilu. Akrilas užtepamas ir sukietinamas ant nago plokštelės specialiu procesu, vadinamu „tvenkimu“, arba panardinant nagus į skystą akrilą. Šis procesas kartojamas ir baigiamas UV šviesa, kad akrilas sukietėtų. Tada akrilas padengiamas dilde ir formuojamas taip, kad tiktų klientui, o ant visos nago plokštelės viršaus padengiamas plonas sluoksnis. Akrilas tepamas kaip vientisas gabalas ir ant pirštų prisiriša prie natūralaus nago plokštelės, todėl jo nebus lengva pašalinti ir išliks tol, kol išaugs natūralūs nagai. Procesas trunka kelias valandas abiem rankomis ir gali būti gana brangus. Jei norite pataisyti nulūžusį nagą akrilu, turėtumėte pabandyti pasirinkti saloną, kuriame būtų teikiama ši paslauga, nes jie gali tinkamai pasidaryti akrilinius nagus. Teisingai akrilinius nagus dengiantis salonas galės suformuoti akrilą taip, kad jis sklandžiai susilietų su natūraliu nagu, ir pateiks priežiūros instrukcijas, kurios užtikrins tinkamą akrilo nagų priežiūrą.

Gelinis nagas

Gelinis nagas yra kosmetinis patobulinimas, taikomas visai nago plokštelei, įskaitant natūralų nagą. Jis tepamas vienu ištisiniu plonu sluoksniu ir išdžiūvus sukuria kietą, patvarią ir blizgančią apdailą. Gelinis nagas tepamas naudojant specialią UV lempą, kuri sukietina gelį ir suriša jį su natūralia nago plokštele. Tai reiškia, kad gelį galima bet kada pašalinti pamirkius pirštus šiltame (ne karštame) vandenyje ir nepažeis natūralios nago plokštelės. Jis taip pat nėra toks storas kaip akrilas, todėl natūralus nagas bus matomas po geliu. Procesas trunka kelias valandas abiem rankomis ir gali būti gana brangus.

Dirbtinis nagas (akrilas arba gelis)

Dirbtinis nagas, nesvarbu, ar tai būtų akrilas, ar gelis, užtepamas ant visos nago plokštelės, įskaitant natūralų nagą. Jis naudojamas kaip vienas vientisas gabalas, o išdžiūvęs sudaro kietą ir patvarią apdailą. Dirbtiniai nagai dengiami specialia UV lempa, kuri išgydo dirbtinį nagą ir suriša jį su natūralia nago plokštele. Tai reiškia, kad dirbtinis nagas negali būti lengvai pašalinamas ir laikysis tol, kol natūralūs nagai užaugs. Jis taip pat nėra toks storas kaip akrilas, todėl natūralus nagas bus matomas po dirbtiniu nagu.

Nulūžusių nagų priauginimas

Gražūs nagaiJei jūsų nagas lūžo ir darotės manikiūrą, galbūt norėsite juos tepti kaip greitą pataisymą. Nulūžęs nagų priauginimas – tai akrilo gabalėlis, užtepamas ant visos nago plokštelės, įskaitant natūralų nagą. Nagas priauginamas kaip vienas vientisas gabalas, o išdžiūvęs suformuoja kietą ir patvarią apdailą. Nulūžęs nagų priauginimas yra geras pasirinkimas, jei jūsų nagas turi mažą drožlę ar įtrūkimą, arba jei nulūžęs nago galiukas. Tai dar diskretiškesnis sprendimas nei taisomasis akrilas ir išliks tol, kol išaugs natūralūs nagai. Sėkmingai priauginti nulūžusį nagą reikės labai įgudusios manikiūrininkės, išmanančios, kaip tinkamai priauginti. Būtinai apsilankykite patikimame salone, kuris turi patirties priauginant nagus!

Magiški marmuriniai nagai

Kas gali būti geresnis būdas pradėti šį sąrašą, nei su stebuklingais marmuriniais nagais? Tai viena iš paprasčiausių ir akį traukiančių nagų tendencijų, kurią galite išbandyti namuose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nudažyti nagus vientisa bazine spalva, o tada marmuruoti naudodami šiek tiek tamsesnius ir šviesesnius atspalvius. Raštai gali būti tokie paprasti arba sudėtingi, kaip norite, o galite naudoti skirtingus spalvų derinius, kad sukurtumėte unikalius marmuro efektus. Šis nagų dailės stilius puikiai tinka tiems, kurie mėgsta šiek tiek spindesio savo gyvenime. Jei norite, netgi galite marmuruoti nagus blizgučiais, kad gautumėte dramatiškesnį efektą. Ši tendencija puikiai tinka festivalių sezonui arba bet kuriuo metu, kai norite savo išvaizdai suteikti papildomos magijos.

3D nagų dailė

Jei ieškote ryškaus nagų dailės, 3D nagų dailė jums tinka. Ši technika naudoja spalvų, raštų ir trafaretų derinį, kad sukurtų iliuziją, kad jūsų nagai kyla tiesiai iš pirštų viršaus. Su šia nagų tendencija nėra taisyklių. Jei jums patinka ryškaus atspalvio nagai, pirmyn. Jei norite atrodyti minimaliai, tai taip pat puikiai tinka. Taip pat galite naudoti nagų lipdukus ar lipdukus, kad sukurtumėte 3D efektą ant nagų. Šis stilius puikiai tinka vakarėliams ir kitiems socialiniams susibūrimams. Jei nesate tikri, kokio dizaino pasirinkti, pagalvokite apie renginio tipą ir pasirinkite temą atitinkantį dalyką.

2 atspalvių nagai su spalviniu akcentu

Norint sukurti šią nagų tendenciją, tereikia dviejų skirtingų spalvų nagų lakų. Galite palikti vienodas kiekvieno nago spalvas arba pasirinkti vieną nagą paryškinti kita spalva. Ši technika puikiai tinka tiems, kurie nori išbandyti kažką naujo, bet nežino, nuo ko pradėti. Galite naudoti bet kokį jums patinkantį spalvų derinį, nes ši nagų dailės tendencija yra visiškai atvira. Puikus šios išvaizdos dalykas yra tai, kad lengva pereiti nuo sezono į sezoną, todėl keičiantis orams galite eksperimentuoti su skirtingais deriniais. Šis nagų dailės stilius puikiai tinka visiems, kurie mėgsta viską supaprastinti, bet taip pat mėgsta savo gyvenimui suteikti šiek tiek spalvų.

3 atspalvių nagai su spalvų blokavimu

Spalvų blokavimas šiuo metu yra didžiulė tendencija, o ši technika taip pat daro savo ženklą nagų pasaulyje. Viskas, ko jums reikia norint sukurti šį vaizdą, yra trys skirtingų spalvų nagų lakai, sujungti pirštų galiukais. Šis paprastas, bet įspūdingas stilius yra puikus būdas išreikšti save ir drąsiai pareikšti. Galite naudoti bet kokį jums patinkantį spalvų derinį ir jums nereikia klijuoti to paties atspalvio ant visų nagų. Šis stilius yra puikus būdas eksperimentuoti su įvairiais spalvų deriniais, o tokį vaizdą galite naudoti bet kokiai progai. Nesvarbu, ar ketinate smagiai praleisti vakarą su draugais, ar įmantresniam nuotykiui, šis nagų dailės stilius yra puikus pasirinkimas.

Vaivorykštės marmuriniai nagai

Jei jums patinka marmurinių nagų išvaizda, bet nenorite rinktis tik vienos spalvos, išbandykite vaivorykštės marmuro dizainą, kad atrodytumėte unikaliai, traukiant akį. Ši nagų dailės tendencija puikiai tinka žmonėms, norintiems pridėti šiek tiek spalvos, bet nenorintiems leisti visko ir naudoti skirtingą spalvą kiekvienam nagui. Galite naudoti skirtingus vienos spalvos atspalvius arba naudoti skirtingų spalvų derinį. Jūs netgi galite suteikti savo nagams šiek tiek blizgesio, naudodami metalinį laką vietoj įprasto lako. Šis dizainas puikiai tinka tiems, kurie nori išbandyti kažką naujo, bet nežino, nuo ko pradėti.

Gyvūnų spausdinimo nagai

Nagai su gyvūnų raštais yra klasikinė nagų tendencija, kuri niekada neišeina iš mados. Nors išvaizda gali atrodyti sudėtinga, ją sukurti labai lengva. Savo nagams galite naudoti bet kokio tipo gyvūnų raštus, taip pat galite maišyti ir derinti skirtingus dizainus, kad išvaizda būtų kūrybiškesnė. Ši nagų dailės technika puikiai tinka visiems, kurie nori savo išvaizdai suteikti asmeniškumo. Galite naudoti bet kokį jums patinkantį spalvų derinį, todėl šis stilius puikiai tiks ir visiems, kurie nori eksperimentuoti su įvairiais spalvų deriniais. Ši nagų dailės tendencija puikiai tinka vakarėliams, ypatingoms progoms ar net tiesiog kasdieniam dėvėjimui.

Palikite atsiliepimą