Vestuvinis dovanų pakavimas – patarimai

Nors dovanas eilinėms šventėms supakuoti mokate, o pakavimo medžiagos Iepakojuma materiāli jums yra nesvetimas dalykas, ties pradedant pakuoti vestuvines dovanas, visgi stabtelite. Ar teisingai viską darote? Ar tikrai taip reikia pakuoti vestuvines dovanas, ar gerai vadovautis senais principais? Iš tiesų, vestuvės yra ypatingas laikas ir joms ruoštis galima kiek kitaip. Ir dovana šiai šventei gali būti kitokia, tad atitinkamai – išskirtinis ir pakavimo būdas.

Kokį popierių rinktis

Pakavimo sprendimaiSakykime, kad jūsų dovana bus ne maišelyje Maisiņi, o dėžutėje. Pastarąją norėsite supakuoti į popierių. Gal nupirkote kažką virtuvėje, gal patalynės komplektą, o gal kažką kito, kas tikrai galėtų būti be papildomos dovanų dėžės, o tiesiog apvyniota dovanų popieriumi. Verta pasvarstyti, koks tas popierius turi būti. Vestuvės – labai ypatinga šventė, ji turi savo simboliką. Balta spalva, be abejo, yra vestuvių spalva. Todėl pakuojant dovanas šiai šventei galima drąsiai rinktis baltą spalvą. Tai gali būti ir balta su mėlyna. Arba baltas popierius su gėlėmis, pageidautina, šviesiomis. Tokios dovanos atrodys nuostabiai ir jaunieji nekantraus, kada po šventės galės eiti namo ir prasiplėšti dovanas.

Apie prabangą

Kažin ar yra kita tokia šventė, kada pridovanojama daug brangių dovanų. Dėžės kastes pilnos visokių gėrybių. Nors šiais laikais dažnai vestuvės ir praranda tokią prasmę kaip seniau, visgi dovanos dovanojamos stiprios. Galbūt seniau žmonės tuokdavosi dar tik susipažinę, su tikslu daugintis. Tada ir dovanos iš karto teikiamos būdavo tarsi kraitis. Tačiau ir šiais laikais tai gali reikšti tą patį norą. O pačios šventės mastas taip pat verčia laikytis tradicijos. Juk susirenka daug žmonių, įvairių kartų, iš skirtingų sluoksnių. Tad jeigu kada nors norėjote supakuoti dovaną taip, kad ši spindėtų prabanga – dabar geriausias metas tą padaryti. Rinkitės prabangiai atrodantį dovanų popierių, dėžutę, kaspinus, dekoracijas. Nes įpakavimas atspindi mūsų intencijas, atspindi iš dalies ir tai, ką toje dėžutėje bus galima rasti.

Maišelis, dėžutė ar tik popierius, o gal vokas?

Pasirinkti įpakavimo formą būtų galima tiesiog pagal tai, kas dovanojama. Jei dovanojate daug pabirų daiktų – gal tiks maišelis. Popierius tiks įvynioti kažkokio gaminio dėžutei. Jei norite, kad dovana atrodytų kuo įspūdingiau – rinksitės didelę dovanų dėžę. Na o jau kone tradicine tampančią dovaną – pinigus, aišku, patogiausia dėti į vokelį. Nėriniai, audiniai, gėlės bus gera dekoro priemonė, kad ir kurį įpakavimo būdą pasirinksite.

Vienas atsiliepimas apie “Vestuvinis dovanų pakavimas – patarimai

  1. Populiariausia dovana – pinigai, tačiau paprastas vokelis atrodytų ne kaip.. Galima rinktis prabangesnę atvirutę, gėlėmis padabintą voką arba rinktis kokį nors netradicinį pinigų įpakavimą. Tas pats ir su vestuviniais žiedais ( https://ziedelis.lt/vestuviniai-ziedai/ ), poros sugalvoja įvairių būdų, kaip pateikti žiedus, neatsineša paprastoje dėžutėje.

Palikite atsiliepimą