Šmaikščios vestuvių nuotraukos

Vieniems per vestuves patinka saldi romantika ir to saldumo nebūna per daug, kiti gi mėgsta, kai viskas šiek tiek„kitaip“, kai atsiranda vietos humorui. Paprastai geriausias vestuvių fotografas Kaune dar prieš šventę pasistengia išsiaiškinti, ko iš tiesų pageidauja užsakovai – jaunieji. Kartais svarbų vaidmenį atlieka ir, pavyzdžiui, tėvai, ypač jeigu jie moka už vestuves. Tad būtent taip ir paaiškėja, kas yra galima, o ko reikėtų nedaryti. Ir visgi, jeigu vestuvių fotografas Kaune sužino, kad užsakovai pageidauja šmaikščių nuotraukų, tą šmaikštumą reikia kažkaip išgauti. Paprastai tokiais atvejais fotografai naudoja kelias standartines strategijas, leidžiančias gauti tai, ko nori. Tad, jeigu fotografui teko užduotis sukurti linksmas, smagias, su humoru nuotraukas, ką jis rinksis?

Apkeisti vaidmenys

Fotografo paslaugosVienas iš dažniausiai pasirenkamų būdų sukurti juokingas vestuvių fotografijas – tai apkeisti jaunosios ir jaunojo vaidmenis. Tokiu būdu galima sukelti juoką. Juk vestuvės kaip tik ir yra tradicinė šventė, įtvirtinanti senoviškas vertybes. Per vestuves du žmonės įgauna vyro ir žmonos statusą, paskui kurį tarsi velkasi ir stereotipų šleifas, kas yra vyras, kas yra moteris, kas yra šeimos vyras, kas yra šeimos žmona. O štai surežisuota šmaikšti vestuvinė fotografija dėl smagumo imituos tų normų nepaisymą ir visiškai skirtingus statusus. Pirmiausia, vyras taps moteriškas – tarkime, stovės virtuvėje prie puodo, o moteris taps vyrišką – pavyzdžiui, bus tepaluotu veidu ir su kokiu nors veržliarakčiu rankoje. Arba, jeigu renkantis paprasčiau – moteris neš per tiltą jaunąjį. Tai yra vienas iš būdų surežisuoti linksmas situacijas, žinoma, kartu tai irgi šioks toks humoro šablonas.

Veiksmas

Dar vienas būdas sukurti linksmas nuotraukas – gaudyti kadrus veiksme. Atsisakyti standartinio visų žmonių sustatymo kur nors po krūmu ar medžiu, o tiesiog siekis visus pavaizduoti taip, kaip iš tiesų buvo. Nuotaką, su nubėgusia kojine ir dėl to susiėmusia už galvos, zakristijoną, užkliūvantį už slenksčio ir dėl to vos ne išmetantį vestuvinės žvakės, ar mažo berniuko bažnyčioje krapštančio nosį ir nuobodžiaujančio portretą. Tokios nuotraukos ne visada pavyksta, bet geriausias fotografas jas mokės pagauti. Ir tai taps tikrai pačiu įdomiausiu vestuviniu reportažu.

Tai, kas nebūdinga vestuvėms

Kitas būdas prieiti prie to vestuvinio „smagumo“ – vaizduoti tai, kas nebūdinga vestuvėms. Tarkime, važiuoti visiemskartingais su vestuviniais rūbais. O gal su guminiais batais bėgti per balas ir taškytis.

Vienas atsiliepimas apie “Šmaikščios vestuvių nuotraukos

  1. Pas mus tai tikrai buvo išskirtinės vestuvinės nuotraukos. Buvo daug kontrastingų koliažų tiek vieno, tiek kito ir abiejų ( pirma rimta verslo fotografija , o šalia visiškai nurauta nuotrauka iš vestuvių). Tiek visi pozavimai, tiek vietos visiškai netipinės ir tikrai kitoniškos. Nerealiai smagu prisiminti visą procesą, o rezultatas dar geresnis gavosi!

Palikite atsiliepimą