Ekskursija po Kauną

Džimas atskrido besibaigiant vasarai ir kai kur jau pamažu gelstant lapams. Jam buvo reikalinga autonuoma – taip jis buvo nusprendęs dar prieš vykstant į Kauną. Jo kelionė buvo ilga ir pagal planą jį iškart jau pasitiko automobilių nuoma Kauno oro uoste. Čia prasidėjo jo kelionę.

Viešbutis

Nuomos pasiūlymaiPirmoji kelionė, kurią jam užtikrino autonuoma, žinoma, buvo į viešbutį. Į vietą, kur jis nakvos, kur miegos. Taigi, viešbutyje jis rado viską, ko reikia – patogią lovą, puikų vaizdą į Kauno senamiestį, malonų aptarnavimą, barą, maistą, tvarkingą dušą, gražų interjerą. Jis pasakė sau, kad leidžia pamiegoti sau iki 9 ryto, o tada prasidės Kauno lankymas.

Pirma diena Kaune

Apsigyvenus pačiame Kauno senamiestyje, viešbutyje, iš pradžių autonuoma dar nebuvo tokia reikalinga. Daug ką Kaune centre gali apeiti pėsčiomis, o vietiniai paprastai sako, kad Kaunas labai paprastas, jame lengva susiorientuoti. Taigi, jame labai paprasta rasti viską, ko nori. Džimas aplankė keletą muziejų, iš kurių jam labai savo keistumu patiko Velnių muziejus ir Tado Ivanausko iškamšų paroda. Taip pat patiko ir modernūs muziejai, tarkime, tapytojo Čiurlionio muziejus. Be to, jis nukeliavo ir į zoologijos sodą. Nors jis dažnai kovoja už gyvūnų teises, nevalgo mėsos, tačiau taip pat mėgsta ir stengiasi aplankyti gyvūnų įkalinimo įstaigas, įsitikinti, kad jie ten gyvena ne pačiomis blogiausiomis sąlygomis. Kauno zoologijos sodas pasirodė visai neblogas. Su išnuomotu automobiliu Džinas taip pat nukeliavo ir šiek tiek toliau: į Akademijos rajoną, kur yra Žemės ūkio universitetas, ir kur labai gražu bei žalia. Visą dieną prasimalęs po Kauną, patenkintas jo vaizdais, Džimas nusprendė rytoj vykti už miesto.

Po Kauno apylinkes

Navigacija automobilį pirmiausia atvedė į Pažaislio vienuolyną ir Kauno marias, prieplauką. Džimas svarstė, ar jam verta nuomotis jachtą ir pasiplaukioti vandenyje. Visgi nusprendė atsisakyti, kadangi viešnagė Kaune trumpa, o pamatyti norisi daugiau. Gal kitą kartą, kai atvyks čia su draugais, visi kartu galės išsinuomoti kokį vandens dviratį ar jachtą. Taip pat Džimas nuvažiavo į Kadagių slėnį Raudondvaryje, aplankė nuostabius Kulautuvos pušynus, pasigrožėjo karjeru ir jau visai netoli statomais naujais prabangiais namais. Pagalvojo, kad gal ir pats kada nors norėtų čia gyventi. Tada jis pasuko Nemuno slėniu ir nutarė važiuoti prie jūros – kelionė po Kauną baigėsi, metas traukti į paplūdimį.

Palikite atsiliepimą