Salės nuoma – geriau mieste ar kaime?

Nuo ko pradėti, jeigu jums reikalinga salės nuoma? Prieš renkantis, pagalvokite:

  • Kiek svečių norėsite sutalpinti?

  • Koks yra jūsų biudžetas?

  • Kokių pramogų norite?

  • Kokioje vietoje norėtumėte švęsti?

  • Ar jums svarbus interjero stilius?

Paprastai žmonės nuomoja salę konferencijoms, įmonės gimtadieniui, jubiliejui, vestuvėms, krikštynoms ir kitoms progoms. Taigi, pradžioje suskaičiuokite, kiek žmonių dalyvaus ir kiek reikės miegamųjų vietų. Pagalvokite nuo kokios iki kokios sumos galėsite skirti salės nuomai, nakvynei, aptarnavimui, maitinimui.

Iš tiesų, norint atšvęsti šventę ir išvengti daugybės rūpesčių ar surengti puikų verslo susitikimą, idealu, kai viskas yra vienoje vietoje. Pailsėti ir atsipalaiduoti padės, jeigu prie salės bus ir apgyvendinimas bei restoranas, kuriame užsisakysite maistą. Taip išvengsite rūpesčių dėl maisto užsakymo, pristatymo. Be to, po gerų vaišių norisi nuveikti kažką daugiau, todėl verta rinktis sodybą ar vilą, kuri gali pasiūlyti pramogų.

Geriau mieste ar kaime?

Salės nuoma kaime turi privalumų. Svečiai gali džiaugtis grynu oru, galbūt netoli yra ežeras, kur smagu bus išsimaudyti, pažvejoti. Mėgstantys pirties malonumus tegul pasirenka vietą su pirtimi ir kubilu. Nieko nėra maloniau, kaip pabėgti nuo miesto šurmulio, skaniai pavalgius įšokti į šiltą kubilą ir gėrėtis nuostabiu žvaigždynu. Paskui – pasilepinti pirtele. Tai ne tik be galo malonu, bet ir sveika. Kūnas taps lengvesnis, o nuovargis dings bematant!

Jeigu švenčiate, jūs tikriausiai norėsite, kad ir jūsų bei svečių vaikai jaustųsi patenkinti ir laimingi. Pasidomėkite, kokios pramogos siūlomos jūsų vaikams, ar yra žaidimų aikštelė, galbūt yra batutas ar animatorius, kuris užims mažuosius.

Išsinuomoti salę mieste pravartu tada, kai nereikia nakvynės, neilgai konferencijai ar seminarui, kad žmonėms nereikėtų važiuoti toliau dėl kelių valandų renginio.

Jeigu jums reikalinga salės nuoma, pasidomėkite „Green Town“ kompleksu. Čia rasite modernią salę, pritaikyta aukšto lygio konferencijoms, puikaus skandinaviško stiliaus interjerą. Svečiai galės įsikurti nakvynei, o laiką leisti žvejojant prie dviejų nuostabių ežerų ar mėgautis pirtele su kubilu. Komplekse taip pat yra vaikų žaidimų aikštelė. Pasirinkus „Green Town“ nenuobodžiaus nei vaikai, nei suaugę!

Palikite atsiliepimą