Prieškambario įrengimas ir spintos pasirinkimas

Prieškambario spintosPrieškambaris – retai naudojama ir nedidelė nuosavo būsto dalis. Tuo pačiu ji – praktiška, kurią galite paversti įdomiu namų kampeliu. Tad kaip tą padaryti? Bet kokią nedidelę patalpą galite vizualiai padidinti dažymui rinkdamiesi šviesias spalvas kaip geltona, balta, smėlio ir panašios. Taip pat svarbu, jog ir grindys būtų šviesios spalvos. Renkantis sienų dažymo spalvą galite atkreipti dėmesį į šį sezoną madingas spalvų tendencijas kaip šviesiai geltona, dramblio kaulio spalva, rausvi atspalviai, alyvinė, kreminė ir panašios spalvos. Neatsiejamas tokios patalpos elementas – prieškambario spintos. Įvairūs gamintojai ir įmonės siūlo pačias įvairiausias spintas: stumdomomis durimis ar be jų, su veidrodžiais, įvairiomis lentynomis ir pan. Beje, prieškambaryje rekomenduojama turėti kuo didesnius veidrodžius tam, kad sukurtų kuo platesnės erdvės įspūdį.

Šiuolaikiškai gaminamos prieškambario spintos pasižymi tuo, jog jų durys atsidaro be galo tyliai, todėl nesukelia nemalonaus triukšmo. Tai ypač aktualu šeimoms, auginančioms vaikus. Taip pat prieškambaryje rekomenduojama atsikratyti nereikalingų baldų ir tokių smulkmenų kaip vazos, suvenyrai. Iš baldų palikite tik spintą, kėdę ir batams susidėti skirtą komodą. Visi gremėzdiški baldai sukuria mažos patalpos įspūdį. Be to, jeigu jūsų prieškambaris yra išties nedidelis, vietoj spintos galite rinktis specialią kabyklą, tvirtinamą prie sienos, arba, esant poreikiui, pastatomą. Prieškambaris dažniausiai veda į koridorių, kuris taip pat turėtų būti neperkrautas, tuščias, leidžiantis saugiai judėti, kad nekliūtumėte už jame esančių lentynų ar kitų daiktų.

Prieškambaryje galite neatsisakyti kilimėlio ar specialaus takelio, kuris sukurs jaukumą ir neleis palikti purvo ant jūsų šviesaus grindinio. Įdomaus akcento suteiks ne tik įprasti apšvietimai lubose, bet ir sienose ar sklindantys iš grindų.

Daugiau informacijos – www.eurospintos.lt

Palikite atsiliepimą