Ar lęšiai internetu padės sutaupyti?

Kontaktiniai lęšiai vertinami dėl savo patogumo ir universalaus naudojimo. Juos galima nešioti tiek kasdienių pasivaikščiojimų metu, tiek darbe, kelionėse ar pramogaujant. Tiesa, priešingai nei akiniai, lęšiai reikalauja nuolatinių investicijų. Ieškantiems ekonomiškiausio sprendimo, patiks lęšiai internetu. Tai ne tik puikus būdas sutaupyti, bet ir galimybė rinktis iš itin plačios gaminių pasiūlos, įsigyti tiek vienadienius, tiek mėnesinius, įprastus ir spalvotus lęšius.

Kontaktinių lęšių tipai

LęšiaiJei nusprendėte nešioti lęšius, turite žinoti, kad jie skiriasi savo tipais. Populiariausias pasirinkimas – vienadieniai ir mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, nešiojami įprastų pasivaikščiojimų metu, darbe ar kasdienėje veikloje. Vienadieniai lęšiai yra plonesni ir laidesni orui. Daugelis pirkėjų tvirtina, kad šie gaminiai yra malonesni ir patogesni. Trūkumas tai, kad vienadieniai lęšiai, kaip ir sako jų pavadinimas, nešiojami vieną dieną. Vieną kartą išimti iš akies, gaminiai turi būti išmesti. Tai praktiškas sprendimas, jei lęšių nenešiojate kasdien, pvz., užsidedate juos sportuodami ar eidami į kavinę. Jei lęšius norite nešioti kiekvieną dieną ir visomis progomis, siūlome rinktis mėnesinius gaminius. Jie yra daugkartinio naudojimo, todėl padės taupyti regėjimui skirtas išlaidas. Paprastai lęšiai išimami vakare. Jie laikomi specialiame skystyje, kuris valo ir dezinfekuoja.

Vertinant lęšių tipus, išskiriami įprasti ir spalvoti (spalvą paryškinantys) lęšiai. Pastarieji skirti įvaizdžio keitimui ir atnaujinimui. Spalvą paryškinantys lęšiai rekomenduojami šviesioms akims. Jie padeda pabrėžti natūralios spalvos intensyvumą. Jei jūsų akys tamsios, jums reikės spalvą keičiančių lęšių. Beje, išskirtinių spalvų gaminiai, pvz., balti ar raudoni lęšiai, gali būti naudojami šventėms ar karnavalui.

Apsipirkimo internetu privalumai

Itin plati kontaktinių lęšių pasiūla atitiks individualius pirkėjų poreikius. Lęšius galima pirkti įprastuose optikos salonuose arba internetu. Beje, lęšiai internetu vertinami dėl itin patogios paieškos ir galimybės prekes lyginti tarpusavyje. Dar vienas pranašumas – paprastai tokie lęšiai kainuoja pigiau, kadangi pardavėjui nereikia samdyti personalo ar ieškoti vietos parduotuvės nuomai. Daugelis pardavėjų organizuoja patrauklias akcijas ir išpardavimų dienas, kuomet mėgstamus lęšius galima įsigyti už itin patrauklią kainą. Jei perkate internetu, nepamirškite pasidomėti prekių pristatymo sąlygomis ir terminais.

Primename, kad kontaktiniai lęšiai reikalauja ir specialių valymo bei dezinfekcijos priemonių ir lęšių laikymo konteinerių. Silpnoms akims siūlomi įvairūs vitaminai ir papildai, stiprinantys regėjimą. Jei dirbate su kompiuteriu ar skundžiatės akių sausumu, jums reikės dirbtinių ašarų. Lęšius ir jų priedus galite įsigyti internetu. Be to, paprastai, formuojant didesnį pirkinių krepšelį, pirkėjui siūlomos papildomos nuolaidos.

Palikite atsiliepimą