Pramoginės kelionės laivu – super jachtos pasiūlymas!

Gyvenimas yra pernelyg trumpas, kad šventes būtų galima minėti nuobodžiai. Kitaip tariant, pasitaikius bet kuriai didesnei progai, pagalvokite apie tai, kaip išskirtinai norėtumėte ją paminėti. Pavyzdžiui, keliones laivu – skamba šiek tiek beprotiškai, tačiau pasigilinus į pateikiamus įkainius, bei suvokiant emociją, kokią gautumėte po tokio atšventimo, gal ir visai nieko?

Keliaukite laivuVadinamosios super jachtos nuoma valandai, anot šaltinio http://www.laivo-nuoma.lt/lt/laivas/super-jachta-leopard-forum-25m/, kainuoja išties nedaug – apie tris šimtus eurų. Tiesą sakant, toks šventimo būdas tampa vis populiaresnis. Pastaruoju metu vis daugiau kompanijų užsisako šias keliones laivu tam, kad galėtų pasidžiaugti už rezultatus ir atsidėkoti darbuotojams už sunkaus darbo metus. Be jokių abejonių, tai – nebūtinai dideliems kolektyvams pritaikyta jachta. Jeigu galvojate, kad būtų smagu atšvęsti bernvakarį, mergvakarį, ar tiesiog pasibūti su draugais – žinoma, toks sprendimas taip pat atrodo šauniai.

Pramoginės kelionės laivu pasižymi puikiomis ypatybėmis, tad panašu, kad ateityje vis daugiau ir daugiau žmonių galvos apie galimybę atšvęsti ir savo povestuvinius vakarėlius. Laivas talpina iki penkiasdešimties keleivių, o tai reiškia, kad pačius artimiausius asmenis ne tik, kad sutalpintumėte, tačiau ir galėtumėte kuo puikiausiai suguldyti šioje super jachtoje. Be viso to, jachtoje yra daugybė skirtingų patalpų – prieangio zona, erdvė vakarėliams, šokių aikštelė, baras. Kaip ir teigiama, tai galėtų vakarėlį perkelti į aukštesnį lygį – mobilus šventimas išties būtų šį tas naujo.

Be viso to, remiantis aukščiau pateiktu šaltiniu, organizatoriai jums galėtų pasiūlyti ir paprasčiausią fotosesiją, ar tai filmavimo paslaugas vakarėlių metu. Kai kuriems žmonėms galėtų pasirodyti, kad tai tik dar viena galimybė organizatoriams pasipelnyti, tačiau pagalvokite iš kitos pusės – tokios kelionės laivu kelia puikias emocijas, sukuria šaunią atmosferą, neišdildomus prisiminimus. Ar tik nebūtų puiku po keliasdešimties metų atsiversti albumus, ar dar šauniau – pasižiūrėti trumpą filmuką, sumontuotą pačių geriausių savo srities profesionalų, ir dar kartą išgyventi tai, ką jau buvote patyrę? Esame įsitikinę, kad galiausiai išleistos piniginės sumos jums atrodys absurdiškai mažos, kai turėsite galimybę viską prisiminti kokybiškos medžiagos dėka.

Įkainiai už šias keliones laivu gali skirtis, priklausomai nuo to, kiek laiko planuojate keliauti, koks tikslingas maršrutas, kiek iš viso galvojama, jog bus žmonių ir ar bus reikalingos papildomos paslaugos. Bet kuriuo atveju, viskas skamba geriau, nei puikiai – pasinaudokite galimybe ir pasiruoškite patirti neįtikėtinų akimirkų.

Vienas atsiliepimas apie “Pramoginės kelionės laivu – super jachtos pasiūlymas!

Palikite atsiliepimą