Oras vanduo sistema ir šilumos siurblių privalumai Jūsų būstui: laikas gyventi komfortiškiau!

Oras vanduo sistema ir šilumos siurbliai daliai Lietuvos gyventojų vis dar kelia daugiau klausimų nei atsakymų. Nepaisant to, šios sistemos privalumais įsitikina vis daugiau žmonių. Ką verta apie juos žinoti kiekvienam ir kodėl tai vadinama revoliucija Jūsų būstui?

Oras vanduo sistema, taip pat žinoma kaip oro šaltinio šilumos siurbliai (ASHP), yra tam tikra šildymo sistemos forma, kuri per aušinimo sistemą perduoda šilumą iš pastato išorės į vidų.

Kaip tai veikia?

Šilumos siurbliai ir pati oras vanduo sistema patikimai sugeria šilumą iš lauko oro ir perduoda šią energiją į buitinio karšto vandens tiekimą, karštu vandeniu užpildytus radiatorius ir grindų šildymą. Kadangi ore yra šilumos net ir esant minusinei temperatūrai, ši šildymo sistema puikiai tinka naudoti palyginti vidutinio klimato sąlygomis Airijoje ir suteiks jums gausų šilumos šaltinį ištisus metus.

Oras vanduo sistema ir jos nenuginčijami privalumai

Nesudėtingas oras-vanduo šilumos siurblių montavimas. Ilgametė praktika rodo, kad šilumos siurblio oras-vanduo montavimas yra greitas ir paprastas procesas. Šilumos siurbliai oras-vanduo susideda iš dviejų pagrindinių komponentų: lauko bloko ir kondensatoriaus. Lauko blokas sugeria šilumą iš lauko oro, kuri perduodama į kondensatorių. Kondensatorius savo ruožtu perduoda sukauptą šilumą visame name ir į jūsų buitinio karšto vandens tiekimą. Šilumos siurbliai oras-vanduo nereikalauja tokių pat pastangų kaip ir kitos šildymo sistemos. Pavyzdžiui, įrengiant žemės šilumos siurblį reikia geoterminio gręžimo, o oras-vanduo šilumos siurbliai tiesiog izoliuotais vamzdžiais prijungiami prie patalpų šildymo sistemos.

Šilumos siurbliai oras-vanduo suteikia namų savininkams ir daugiau privalumų, palyginti su kitų tipų šildymo sistemomis. Pavyzdžiui:

  • Galima naudoti ištisus metus, nes nebijo lietuviško šaltuko ir karštojo sezono.

  • Oras vanduo sistema suteikia atsinaujinantį, iš esmės neribotą šilumos šaltinį (lauko orą).

  • Paprastai jų įrengimas yra pigesnis, palyginti su kitomis šildymo sistemomis.

  • Universali sistema, kuri puikiai tinka senesnio stiliaus ir naujos statybos būstui.

  • Oras vanduo sistema ir šilumos siurbliai gali būti montuojami net tose vietose, kur erdvė yra ribota.

  • Puikus pasirinkimas, jeigu siekiate sumažinti sąskaitas už energiją ir pagerinti pastato energetinę klasifikaciją.

  • Siurblys, kuris veikia tyliai, sklandžiai, komfortiškai: labai maža triukšmo emisija ir trumpesnis šildymo laikas.

  • Minimali priežiūra dėl efektyvaus dizaino.

  • Daugelį šilumos siurblių galima valdyti nuotoliniu būdu: matykite ir keiskite temperatūrą, kad ir kur būtumėte!

Akivaizdu: moderni, inovatyvi oras vanduo sistema ir jos pagrindu veikiantys šilumos siurbliai yra ekonomiškas ir energiją taupantis šildymo sprendimas tiek moderniems, tiek senesniems namams. Ši šildymo sistemos forma padeda sumažinti energijos sąnaudas, tuo pačiu užtikrinant švaresnę ir tvaresnę šilumą. Kodėl jos neįsidiegus ir Jums?

Palikite atsiliepimą