Oras vanduo sistema ir šilumos siurblių privalumai Jūsų būstui: laikas gyventi komfortiškiau!

Oras vanduo sistema ir šilumos siurbliai daliai Lietuvos gyventojų vis dar kelia daugiau klausimų nei atsakymų. Nepaisant to, šios sistemos privalumais įsitikina vis daugiau žmonių. Ką verta apie juos žinoti kiekvienam ir kodėl tai vadinama revoliucija Jūsų būstui?

Oras vanduo sistema, taip pat žinoma kaip oro šaltinio šilumos siurbliai (ASHP), yra tam tikra šildymo sistemos forma, kuri per aušinimo sistemą perduoda šilumą iš pastato išorės į vidų.

Kaip tai veikia?

Šilumos siurbliai ir pati oras vanduo sistema patikimai sugeria šilumą iš lauko oro ir perduoda šią energiją į buitinio karšto vandens tiekimą, karštu vandeniu užpildytus radiatorius ir grindų šildymą. Kadangi ore yra šilumos net ir esant minusinei temperatūrai, ši šildymo sistema puikiai tinka naudoti palyginti vidutinio klimato sąlygomis Airijoje ir suteiks jums gausų šilumos šaltinį ištisus metus.

Oras vanduo sistema ir jos nenuginčijami privalumai

Nesudėtingas oras-vanduo šilumos siurblių montavimas. Ilgametė praktika rodo, kad šilumos siurblio oras-vanduo montavimas yra greitas ir paprastas procesas. Šilumos siurbliai oras-vanduo susideda iš dviejų pagrindinių komponentų: lauko bloko ir kondensatoriaus. Lauko blokas sugeria šilumą iš lauko oro, kuri perduodama į kondensatorių. Kondensatorius savo ruožtu perduoda sukauptą šilumą visame name ir į jūsų buitinio karšto vandens tiekimą. Šilumos siurbliai oras-vanduo nereikalauja tokių pat pastangų kaip ir kitos šildymo sistemos. Pavyzdžiui, įrengiant žemės šilumos siurblį reikia geoterminio gręžimo, o oras-vanduo šilumos siurbliai tiesiog izoliuotais vamzdžiais prijungiami prie patalpų šildymo sistemos.

Skaityti toliau