Norite įsigyti automobilį lizingu, tačiau jūsų verslo partneris su tuo nesutinka? Patarimai, kaip pasiekti pageidaujamą rezultatą

Automobiliu lizingasJei turite verslą ir esate vienintelis žmogus, sprendžiantis dėl jo valdymo ar plėtros, viskas puiku, tačiau, jei situacija kitokia, t.y., jei sprendimų priėmimas priklauso ne tik nuo jūsų, bet ir nuo kitų žmonių, tai, laikui bėgant, gali tekti susidurti su įvairiomis problemomis, pavyzdžiui, išsiskirs jūsų bei kitų, sprendimo teisę turinčių asmenų nuomonės. Ypač dažnai pasitaiko situacijos, kuomet vienas iš verslo partnerių pageidauja įsigyti kokį nors objektą lizingu, o antrasis su tuo nesutinka. Ypač dažnai pasitaikanti situacija – noras įsigyti automobilį lizingu. Tad, kaip tokiu atveju siekti pageidaujamo rezultato? Turime keletą patarimų.

Jei jūsų ir jūsų verslo partnerio nuomonės išsiskiria ties klausimu, kad reikėtų įsigyti automobilį lizingu, tai sutarimo galite pasiekti išvardindami visus argumentus, kodėl automobilių lizingas yra būtinas pasirinkimas. Galbūt jūsų įmonei iš tiesų reikalinga dar viena transporto priemonė? O, galbūt, tai būtų pirmoji tokia transporto priemonė ir ji yra labai svarbi, nes ja naudodamiesi galėtumėte ne tik į verslo susitikimus vykti, bet ir solidžiau reprezentuoti įmonę? Kaip bebūtų, jei jau jūsų galvoje sukasi mintis apie tai, kad jūsų įmonei iš tiesų reikia automobilio lizingu, vadinasi, žinote, kodėl. O tokiu atveju belieka tik aiškiai bei sklandžiai išdėstyti argumentus ir pateikti juos verslo partneriui. Be to, labai tikėtina, kad neturėdama automobilio jūsų įmonė patiria netgi tam tikrų nuostolių. Taigi, galite juos bent preliminariai suskaičiuoti bei pateikti skaičiavimus verslo partneriui.

Siekdami pageidaujamo sutarimo, galite išbandyti ir dar vieną gudrybę. Ne paslaptis, kad dažniausiai finansų ekspertai įmonėms, norinčioms įsigyti vieną ar kitą objektą, tačiau negalinčioms to padaryti dėl finansų stygiaus, siūlo ieškoti alternatyvų. Ir iš tiesų, kai kuriais atvejais tokia galimybė egzistuoja, kadangi vienus objektus tikrai gali pakeisti kiti. Tačiau situacija keičiasi iš esmės, kuomet kalbame apie automobilius: jei įmonei reikia būtent šios transporto priemonės, tai tikrai niekas nesvarstys galimybės pakeisti ją… dviračiu. Taigi, būtent šis argumentas gali tapti puikiu koziriu dalyvaujant diskusijoje su verslo partneriu.

Padėti pasiekti sutarimą gali padėti ir dar vienas jūsų elgesio modelis. Jei jūsų verslo partneris laikosi nuomonės, kad automobilis turėtų būti perkamas, iš karto sumokant visą reikiamą sumą, o ne įsigyjant jį lizingu, tai tokiu atveju turėtumėte atlikti skaičiavimus, kuomet jūsų įmonė bus pajėgi finansiškai žengti tokį žingsnį. Galbūt, paaiškės, kad tam reikės tikrai ne vienerių metų, o jūs taip ilgai laukti negalite? Tai gali tapti puikiu argumentu siekiant laimėti diskusiją.

Ne paslaptis ir tai, kad automobilio įsigijimas lizingu, lyginant su automobiliu pirkimu iš karto už jį sumokant visą sumą, turi puikių privalumą. Taigi, jei juos gebėsite įtikinimai išdėstyti verslo partneriui, gali būti, kad pasieksite susitarimą.

Nepamirškim ir dar vienos detalės – kiekvienai įmonė ieško ekonomiškai naudingų išeičių. Belieka tik pridurti, kad automobilio įsigijimas lizingu taip pat yra labai ekonomiškas pasirinkimas, nes bus užtikrinama kokybiška jo priežiūra, o poreikiui esant – suteiktas pakaitinis automobilis. Taigi, bus išvengta daugybės papildomų rūpesčių bei sutaupyta daug laiko. galbūt, šie argumentai įtikins jūsų verslo partnerį.

Ir dar vienas patarimas. Tiesiog informuokite verslo partnerį, kad tuo atveju, jei pavyktų pasiekti bendrą sutarimą, tikrai neskubėtumėte išpildyti šio savo sumanymo, o atsakingai įvertintumėte įvairių įmonių teikiamus pasiūlymus ir kartu su juo įvertintume kiekvieno privalumus bei trūkumus. Ir tik tuomet priimtumėte galutinį sprendimą.

Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad įmonių, kurios jums gali pasiūlyti įsigyti automobilį lizingu, tikrai netrūksta. Taigi, būkite atidūs – nors konkurencija veikia taip, jog siūlomos sąlygos yra labai panašios, pažiūrėjus atidžiau, tam tikrų skirtumų taip pat galima rasti. Ir būtent šie skirtumai gali tapti jums realią naudą nešančiais įrankiais. Taigi, atidžiai susipažinkite su jums siūlomomis sąlygomis; atsakingai jas apsvarstykite ir rinkitės tik patį patraukliausią sprendimą, kuris galėtų atnešti daugiausiai naudos jūs įmonės.

Automobilis lizingu – idealus sprendimas kone kiekvienai įmonei, tačiau daugiausia naudos sulauksite tuomet, jei rinksitės atsakingai. Platesnė informacija čia.

Vienas atsiliepimas apie “Norite įsigyti automobilį lizingu, tačiau jūsų verslo partneris su tuo nesutinka? Patarimai, kaip pasiekti pageidaujamą rezultatą

  1. Šiai dienai automobilio lizingo paslaugos gali būti prieinamos dažnam pirkėjui. Lizingo paslaugą teikia dauguma įmonių ir netgi automobilių salonų, o svarbiausia, kad lizingo paslauga galite pasinaudoti pirkdami ir naują, ir naudotą automobilį. Nauji automobiliai pasižymi nemažu kainos atotrūkiu nuo naudotų ir juos įsigyti gali ne kiekvienas, bet rinkoje gausu pasiūlymų, kur parduodami naudoti automobiliai su garantija ir galima pasinaudoti lizingo paslauga: taip galime įsigyti kokybišką automobilį ir „neapsikrauti“ didelėmis įmokomis

Palikite atsiliepimą