Netikėti dalykai, kuriuos kartais užfiksuoja slaptos kameros

Nors slaptos kameros prie namų arba viešose vietose paprastai įrengiamos siekiant apsisaugoti nuo nusikalstamumo, tačiau labai dažnai jos tiesiog fiksuoja įvairius įdomius dalykus, kurie dedasi lauke, ir į kuriuos tos kameros būna nukreiptos.

Laukiniai gyvūnai

Slaptosios kamerosGyvūnų sekimo iranga yra atskiras klausimas, aktualus urėdams bei įvairiems gamtininkams. Tačiau pastaruoju metu laukiniai gyvūnai vis pasirodo tamsiai žaliame fone su žibančiomis akimis: tai kadrai iš tų vaizdų, kuriuos užfiksuoja filmavimo kameros. Jeigu gyvenama netoli pamiškių, laukų, tuomet naktimis kameros gali fiksuoti jūsų kieme aktyviai veikiančias stirnas, elnius, lapes, lūšis, kartais briedžius, o jeigu esate labai labai sėkmingi – tai netgi galbūt kartais ir meškutę. Arčiau miesto gyvenantieji dažniau pastebės tiesiog lauke gyvenančias kates, kurioms naktį prabunda medžioklės instinktas ir jos būtent tą ir daro: medžioja kažkur pakrūmėse, kiemuose, tarp gyvenamųjų namų. Gali priklysti ir koks šunelis, kartais ir voverė ar ežiukas. Šiaip ar taip, mylintys gamtą visada kažkiek džiaugsis tokiomis technologijomis, nes filmavimo kameros suteikia labai daug filmuotos medžiagos su gyvūnais.

Keistas kaimynų elgesys

Kartais to visai nesitikėsite ir neplanuosite, bet slaptos kameros ims ir užfiksuos tikrai keistą kaimynų elgesį. Gal pastebėsite, kad kartais kaimynai kažkodėl atsistoję priešais jūsų langus į juos žiūri. Gal pamatysite, kad ne vietoje meta šiukšles, ar kažką kito keisto daro. Aišku, kuomet kieme bus ženklai, jog filmuoja slapta kamera, tas dalykas pasikeis ir kaimynų elgesys bus kitoks.

Vagys

Jums pasisekė, jeigu slaptomis kameromis užfiksuosite vagis taip, kad juos bus galima vėliau atpažinti. Na ir, aišku, jums nepasisekė, jeigu tie vagys apskritai bus. Kadangi kažką iš jūsų pavogs, įsilauš. Tačiau bent jau džiaugsitės, kad stebėjimo kamera jums leido visa tai pamatyti.

Vaiduokliai (jeigu jais tikite)

Taip pat pamatysite, kad čia yra ir vaiduoklių, jeigu jais tikite. Kartais kamera parodys praslenkantį keistą šešėlį ar garų stulpą. Mėgstantys stebuklus ir magijas, o gal tikintys jais, čia įžvelgs paranormalius reiškinius.

Jūsų pačių juokingas elgesys

Jeigu įdėmiai stebėsite juostas, kuriose surašyti kasdien filmuoti įrašai, pastebėsite gal kartais ir savo keistą elgesį: kaip eidami iki automobilio staiga pliaukštelite sau per galvą, sustojate ir bėgate kažko atgal (kažką palikote). O gal pamatysite, kokias geometrines figūras kieme išvaikštote, kol kalbatės telefonu ir į nieką nekreipiate dėmesio.

Eismo įvykių pažeidimai

Nusikaltimai gatvėje gali būti ir užpuolimai, vagystės, ir tiesiog eismo įvykių pažeidimai (ne vietoje pasistatė, nubraukė šoną ir t. t.). Vaizdo medžiaga leis turėti įrodymų.

Palikite atsiliepimą