Miško supirkimo ypatumai

Miško pardavimas yra svarbus sprendimas kiekvieno miško savininko, todėl reikia žinoti, kas slypi už skelbimų su užrašu perku mišką. Ne kiekvienas miško supirkėjas yra sąžiningas ar siūlo tokią pinigų sumą, kuri verta miško. Ką reikia žinoti apie miško pardavimo ypatumus?

MiškaiKiekvienas miško savininkas turi žinoti, kad miško pirkimas turi būti atliktas teisėtai. Vis dar kartais patiklūs miškų savininkai sutinka parduoti mišką tiems, kurie siūlo greitus pinigus ir jokių sutarčių. Tokiais atvejais dažnai miško savininkai lieka be pinigų ir su iškirstu mišku, kurį dar turi atsodinti už savus pinigus. Taip pat galimi ir kitokie atvejai, kai miškas iškertamas, o pinigai nors ir sumokami, tačiau sumokama tik maža pinigų suma, o ne tokia, kuri buvo sutarta pokalbio pradžioje. Deja, bet tokie nesąžiningi miškų supirkėjai yra ir tokie apgavysčių atvejai ne tokie ir reti. Norint išvengti apgavysčių, reikia parduoti medieną tik tiems miško supirkėjams, kurie sudaro teisiškai galiojančias sutartis su pardavėju. Verta priminti, kad žodiniai susitarimai tokiais atvejais nieko nereiškia.

Jeigu parduodant tik medieną iškirtimui iškyla daug klausimų, kuriuos reikia aptarti, tai parduodant visą mišką apgavysčių daug mažiau, nes čia svarbu tik tinkamai sudaryti sutartį ir nereikia rūpintis dėl miško iškirtimo ar atsodinimo, kaip, kad yra parduodant tik medžius, kurie iškertami. Dėl to daugiau yra domimasi viso miško pardavimais, nes čia mažiau problemų. Tiesa, jei miškas jums svarbus, o norite parduoti tik medieną, tai jums reikia sužinoti visą svarbią informaciją apie medienos pardavimą ir atsodinimą.

Dažnai skelbimai skelbia, kad perku mišką ir nurodoma didelė suma pinigų. Reikia žinoti, kad tai tik preliminari informacija, kuri dažniausiai nėra panaši į tą sumą pinigų, kurią gausite. Kainos, kurias siūlo supirkėjai gali būti įvairios, nes jos priklauso nuo tam tikrų kriterijų, pagal kuriuos nustatoma kaina. Geriausia, kai miško pirkimas vykdomas patikimos supirkimo įmonės, kuris tuo užsiima ne tik legaliai, bet ir ne pirmus metus. Ieškant geriausios kainos, reikėtų surasti bent kelis miško supirkėjus, kurie superka miškus ir susisiekti. Tuomet galėsite sužinoti, kokią kainą galite gauti už mišką ar medieną. Tuomet jau bus galima palyginti skirtingus pasiūlymus ir pasirinkti labiausiai tinkančią kainą, tik būkite atidūs skaitydami sąlygas, nes kartais tai nėra galutinė suma, kurią iš tikrųjų gausite už pardavimą.

Palikite atsiliepimą