Kur vaikai žaidžia kompiuterinius žaidimus?

Taras žaidimų pasiūlymaiTokie žaidimai https://www.tarasgames.lt/xbox-one-zaidimai – tai kiekvieno vaiko, žaidimų fano svajonė. Tačiau vaikams kelią užkerta nuolatos žaisti kelios priežastys. Pirma, žaidimai dažnai yra mokami, o nepilnamečiai neturi tiek pinigų, kad galėtų nusipirkti kokius tik nori žaidimus.

Savo telefone

Vieta, kur nėra žaidžiami playstation 4 zaidimai – tai išmanusis telefonas. Telefone tenka žaisti tokius žaidimus, kokius paveža išmanusis įrenginys. Tačiau vaikai nuolatos žaidžia visokius žaidimukus telefonu ir jiems tai prilygsta natūraliam laiko praleidimo būdui. Žinoma, tėvams vertėtų bent kartais pasidomėti, kokius gi žaidimus vaikai žaidžia, ir, jeigu to reikia, šį procesą pakontroliuoti.

Bibliotekose

Labai dažnai vaikai žaidimus žaidžia tiesiog bibliotekose. Tai įdomus reiškinys, kadangi bibliotekos prasmė anksčiau buvo tiesiog vieta, kur galima skolintis knygas. Dabar bibliotekos turi nuolatos padaryti labai daug renginių, projektų, o taip pat bibliotekoms tenka ir vesti visokius informacinio raštingumo seminarus vyresniems žmonėms. Bibliotekos yra tarsi savotiškos kompiuterinės. Tai šiek tiek prieštarauja tikrajai bibliotekos prigimčiai, tačiau nelabai yra, kur kitur prijungti tas visas naujoves, kur pastatyti viešo naudojimo kompiuterius ir apmokyti visuomenę jais naudotis. Taigi, bibliotekose laiką dažnai leidžia vaikai, tačiau neretai ne prie knygos, o prie kompiuterių.

Kompiuteriu namuose (dažniausiai riboja tėvai)

Daugelis vaikų turi kažkokius kompiuterius namuose ir žaidžia žaidimus ten. Priklausomai nuo derybų su tėvais sėkmės ir nuolatinių susitarimų, vieniems pavyksta gauti geresnius žaidimus, kitiems prastesnius, vieni gauna žaisti daugiau laiko, kiti mažiau. Tėvai kontroliuoja, ką vaikai žaidžia ir kiek laiko tam skiria, nes supranta tai kaip labai svarbų dalyką.

Pas draugus

Vieta, kur kartais gali atsiverti tikras rojus: tai draugų namai. Kartais klasėje yra keli vaikai, kuriems tėvai suteikia visus naujus kompiuterinius žaidimus ir nedraudžia jais naudotis kone visą dieną. Tad kai kuriems vaikams tenka šlovė būti populiariais vien dėl to, kiek ir kokių žaidimų jie turi. Kiti vaikai renkasi būtent pas tą draugą ir ten smagiai leidžia laiką.

Specialiose kompiuterinėse

Nors tai jau tampa atgyvena, tačiau vis dar yra tiesiog kompiuterinių, kur galima susimokėti už naudojimosi laiką ir žaisti žaidimus. Dabar populiariau yra VR kambariai, kur žmonės su specialiais akiniais gali paklajoti po virtualią realybę ir ten kažką gero pamatyti, pažaisti. Apskritai, kur ir kiek vaikai žaidžia kompiuteriu, visada priklauso nuo daug veiksnių. Įtaką daro ir tai, kur vaikas gyvena, ir ar turi draugų.

Palikite atsiliepimą