Kreditai internetu: kada geriausia skolintis?

Kreditai internetuPrakalbus apie kreditus neabejotina, kad esame linkę galvoti apie lengvabūdišką skolinimąsi, kuris prisideda prie asmeninės finansinės situacijos destabilizavimo. Didžiausia dalimi tokios išankstinės nuostatos buvo nulemtos tuo, kad būtent greitieji kreditai buvo labiausiai atsakingi už padidėjusį įsiskolinusių žmonių skaičių ir labiausiai įtakojo pradelstų mokėjimų statistiką Lietuvoje. Gauti kreditą internetu buvo lengviau nei bet kurią kitą paskolą. Vienu metu tokius greitus kreditus apskritai buvo galima gauti sms žinute, o klientų analizės kreditoriai nedarydavo, nes jiems tai neapsimokėdavo. Visada buvo lengviau nemokius klientus perduoti skolų išieškotojams, nei vertinti ir analizuoti kiekvieno kliento situaciją ir mokumą. Nenuostabu, kad tokie kreditai internetu greitai tapo didžiųjų asmeninių finansinių problemų šaltiniu.

Bet tai – seni laikai. Dabar viskas yra pasikeitę ir greitieji kreditai nebeturėtų būti suvokiami tik kaip didžiausių problemų šaltinis. Priežiūros tarnybos padarė didelį darbą, kad apsunkintų paskolų suteikimą asmenims, kurie yra nemokūs arba yra didelėje rizikoje tokiais tapti. Todėl dabar pasiskolinti (ir ne tik greitus kreditus) gali tik stabilius finansus turintys asmenys.

Kreditai internetu nebėra tik kraštutinė paslauga, o jų kainos nebėra nepakeliamos, ką galite matyti pažiūrėję į šiandien siūlomus kreditus – https://www.visikreditai.lt. Galite pastebėti, kad greitas kreditas gali turėti net vienženklį skaičių siekiančias metines palūkanas, o kreditus internetu dabar teikia ir kitos kredito įstaigos, kurios gali pasiūlyti pigiausias paskolas rinkoje. Todėl akivaizdžiai galima matyti, kad kreditas internetu nebėra išskirtinai brangi paslauga kitų panašių paslaugų fone.

Bet užduoti klausimą, kada geriausia skolintis būtent internetu, yra būtina ir reikia.

Nesiskolinkite turint daug kitų įsipareigojimų

Jei joks įstatymas neriboja jūsų finansų ir galite skolintis laisvai, tai dar nereiškia, kad jums reikėtų tą daryti. Įstatymas numato, kad skolintis galima iki kol jūsų įsipareigojimams vykdyti skirtų pinigų sumą nėra didesnė nei 40% jūsų pajamų. Tai – ribinė situacija, todėl nereikėtų aktyviai bandyti jos pasiekti. Kuo toliau būsite nuo šios ribos – tuo saugesnė bus jūsų finansinė situacija. Todėl jums artėjant prie šios ribos, kreditas internetu turėtų būti gerai pasvertas prieš suraitant parašą ant sutarties.

Skolinkitės, kai vyksta akcijos

Jei turite poreikį kreditui internetu ir pasvėrę matote, kad tokia paskola bet kokiu atveju bus naudinga, neskubėkite skolintis bet kur. Įvairūs kredito tarpininkai yra paskaičiavę, kad palūkanų skirtumai tarp brangiausią ir pigiausią kreditą siūlančių įstaigų gali būti tokie, kad vidutinės paskolos grąžinimo suma gali skirtis keliais šimtais eurų ar net daugiau. Tai labiausiai išryškėja, kai vienas kreditorius skolina standartinėmis sąlygomis, o kitas pritaiko specialias akcijas. Todėl prieš skolinantis yra būtina aktyviai patyrinėti rinką ir esant galimybei skolintis iš akcijas taikančių bendrovių.

Nesiskolinkite finansinėms problemos spręsti

Kreditas internetu tikrai nėra ta paslauga, kuria reikėtų naudotis savo finansinėms problemoms spręsti. Jei nebegalite grąžinti paskolos ar jums jau pradėjo kauptis delspinigiai, geriausia bus neieškoti kredito internetu, bet paieškoti refinansavimo. Taip galimai galėsite pasiskolinti daugiau, bet tuo pačiu susitarsite dėl kitokių ir jums palankesnių visų paskolų grąžinimo sąlygų.

Palikite atsiliepimą