Įsimintinos atostogos Graikijoje: kokią šalies salą geriausia rinktis?

Graikija yra viena iš populiariausių atostogų krypčių. Ši šalis turi ne vieną nuostabią salą, siūlančią įspūdingus gamtos vaizdus, žydrą ir skaidrų vandenį bei nuostabų kultūrinį paveldą. Suprantama, kad kartais renkantis gali būti sunku apsispręsti, kur geriausia atostogauti. Dėl to žemiau trumpai aptarsime populiariausias salas ir kodėl jose verta apsilankyti.

Kreta – kiekvienam poilsiautojui

Paskutinė minutė į Graikiją gali būti puiki proga aplankyti nuostabią Kretos salą. Tai didžiausia šalies sala, kurioje kiekvienas poilsiautojas ras kuo pasimėgauti. Čia pilna senovinių istorinių vietų, įspūdingų paplūdimių, kraštovaizdžių. Taip pat čia yra akvariumas, kuriame mažieji gali susipažinti su Viduržemio jūros povandeniniu pasauliu. Tai puiki kryptis tiek istorijos mylėtojams, tiek šeimoms su vaikais.

Santorinis – medaus kopinėjimui poroms

Atostogos GraikijojeŠi Egėjo jūros sala leidžia romantiškai praleisti laiką įsimylėjėlių poroms. Gardus maistas, jaukūs ir balti nameliai, pasakiški kaimeliai ir užburiantys saulėlydžiai — visa tai leidžia atitrūkti nuo kasdienybės ir pasimėgauti romantišku laiku su mylimuoju. Be to, vulkaninės kilmės paplūdimiai pakerės spalvomis ir kvapą gniaužiančiai kraštovaizdžiais.

Mykonos – rojus vakarėlių liūtams

Mykonos sala garsėja kaip vakarėlių vieta, kurioje verda gyvas ir energingas naktinis gyvenimas, todėl ši sala puikus pasirinkimas vakarėlių liūtams. Čia paplūdimiuose gausu įvairių barų, klubų, siūlančių įvairialypį, energingą ir linksmą laiką su draugais. Bene populiariausi paplūdimiai – Paradise ir Paraga, kuriuose galima itin smagiai praleisti laiką.

Rodas – istorijos ir gamtos mylėtojams

Tai viena labiausiai nutolusių salų, esanti visai netoli Turkijos. Rodo saloje kadaise stovėjo vienas iš 7 pasaulio stebuklų – Rodo kolosas, todėl senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Atvykę čia, galite pasivaikščioti siauromis, akmenimis grįstomis gatvelėmis ir išvysti įvairių istorinių paminklų bei pasigrožėti nuostabia gamtą, svetinga ir draugiška atmosfera.

Korfu – visų poreikiams

Kaip ir Kretoje, taip ir Korfu saloje galima rasti visko. Korfu saloje per daugelį amžių savo pėdsaką paliko įvairios civilizacijos. Dėl to yra daug išlikusių istorinių vietų, kurios yra įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą. Be to, yra ir šurmuliuojančių paplūdimių vakarėlių mėgėjams, ir ramių rojaus kampelių poilsio ištroškusiems keliautojams.

Taigi, kiekviena iš Graikijos salų yra unikali ir turi ką pasiūlyti kiekvieno poilsiautojo poreikiams. Jeigu planuojate kelionę su didesne grupe, rekomenduojame rinktis Kretą arba Korfu salas, nes šios yra unikalios, todėl gali patenkinti visų poreikius. Žinoma, galutinis pasirinkimas yra individualus, todėl atsižvelkite į savo poreikius ir galimybes.

Palikite atsiliepimą