Kosmetinis remontas voniai

Kiekvienas nedidelis vonios restauravimas gali prisidėti prie jaukesnio kambario sukūrimo, savo aplinkos gerinimo ir gražinimo. Aplinka gali būti patraukli ir neišleidžiant daug pinigų. Kosmetinis remontas, kai kurie specializuoti restauravimo darbai nėra labai brangūs, o jūsų vonios vaizdą pakeis gerokai, taip pat labai pakils ir nekilnojamojo turto vertė.

Vonios atnaujinimas

Pirmas rekomenduojamas darbas, tai – pačios vonios restauravimas. Gal ne kiekvienas ir ne iš karto pagalvos apie šį darbą, tačiau jis iš tiesų gali pakeisti daug ką. Kai kurie žmonės bando patys daryti vonios atnaujinimą. Tuomet pila įvairius balinančius skysčius, dažais bando užtepti nusidaužiusį emalį. Bet tai ne visada pasiteisina, o jeigu ir kažkas pavyksta, tai tik labai trumpam. Tokiems darbams reikėtų samdyti profesionalius žmones, kurie galėtų greitai ir kokybiškai, žinodami, ką daro, atrestauruoti vonią. Tokie žmonės, vonios restauruotojai, naudos profesionalius metodus, medžiagas, kurių jūs taip paprastai neįsigysite ūkinių prekių parduotuvėje. Todėl kai kuriuos darbus tikrai geriau tiesiog patikėti profesionalams.

vonia

Sienų ir grindų atnaujinimas

Jeigu svarbiausias darbas, pats vonios restauravimas, jau patikėtas tiems, kas gerai išmano šią sritį, kosmetinį remontą pamažu vonioje galite daryti ir patys. Labai greitai vonioje iš galiojimo išeina sienos, grindys. Kodėl? Nes vonios kambarys tikrai nepasižymi geriausiomis aplinkos poveikio savybėmis. Čia drėgna, šilta, daug garų, mažai ventiliacijos, nuolat ore būna ir įvairių cheminių prausimosi medžiagų garai. Kaip atnaujinti sienas? Galima klijuoti tapetą, dažyti, tinkuoti, dėti plyteles. Priklauso nuo bendro vaizdo, kaip viskas atrodo.

Spintelių ir lentynų pakeitimas

Taip pat labai svarbus ir geras vonios atnaujinimo etapas – spintelių ir lentynų pakeitimas. Jeigu kitur, kituose kambariuose esančius baldus mes paprastai tik apvalome, atnaujiname, perdažome, tai vonioje geriau turėti laikinus baldus ir juos dažniau iš tiesų pakeisti. Pavyzdžiui, nedideles metalines ar plastikines pigias lentynėles smulkiems daiktams susidėti. Šias lentynėles pakeitus, iškart vonia bus kaip nauja. Pakeisti verta ir tokias detales kaip užuolaida, dušo užuolaida. Kadangi jos tikrai (ypač dušo užuolaida) bus pageltusios, įavę labai daug drėgmės. Tai nebus tiesiog nešvarumai, kuriuos galėtum nuvalyti, tai bus daikto sugedimo, senatvės požymiai, ir norint gražaus efekto, visgi šiuos senus bjaurius dalykus geriau bus pakeisti naujais. Ir žinoma, ką galima, reikia išvalyti. Nešvarumų bus prisikaupę visuose kampuose. Ypač, jeigu nekeisite sienų ir grindų, tuomet viską reikėtų bent labai gerai išvalyti.

Palikite atsiliepimą