Brangiausios auto dalys jūsų mašinai

Kai kurios autodalys jūsų mašinoje gali būti vertos daugiau nei pati mašina, jeigu taisote seną transporto priemonę, o auto dalį perkate naują. Dėl to prieš perkant seną mašiną, verta pravažiuoti per servisą ir pasiaiškinti, kas mašinoje negerai, kokių galima tikėtis problemų ir pagal tai paskaičiuoti, ar verta pirkti šią priemonę.

Variklis

Dalys pigiaiVienos brangiausių autodalys paprastai yra variklis. Jeigu nušoka variklio galva ar šiaip kita kažkokia detalė, tuomet tenka atsisveikinti su varikliu. Jo problemos yra labai pavojingos, nes tada visai mašinai ateina galas. Turite stengtis viską tvarkyti taip, kad su mašina būtų galima važinėti patogiai ir maloniai be didelių sunkumų, tad, jeigu variklis labai senas, šlubuoja jo veikimas, reikės jį greitai keisti. Jeigu ne dabar, tai bet kada greitu metu. Ir jūs visada rizikuosite, kad jums bet kada gali išaušti variklio paskutinioji, o tada teks būti partemptam iš šalikelės namo, sumokėti patarėjams, ir galiausiai važiuoti taip, kaip išeina. Tačiau variklis nėra toks dalykas, kurio negalite sutvarkyti. Jį galite pirkti dėvėtą geros būklės, restauruotą, arba galite įsigyti išvis naują. Tereikia rasti gerą auto dalių parduotuvę ir joje pasinaudoti protingu pirkimu.

Važiuoklė

Taip pat reikėtų patyrinėti ir važiuoklės būklę. Jos keitimas irgi yra brangokas, aišku, priklausomai nuo to, kuriuos jos elementus tvarkysite. Tačiau gali pasitaikyti visko, ir dėl to vertėtų stengtis kuo geriau su važiuokle susitvarkyti. Taip pat verta iš anksto pakeisti senas dalis, jeigu manote, kad kelionėje jums reikėtų ypatingo saugumo. Pavyzdžiui, keliaujant į užsienį, būtina iš anksto pakeisti visas senas prastas dalis, nes tik taip paskui galėsite gražiai sau važinėti nebijodami, kad kur nors įstrigsite. Užsienyje techninė pagalba kelyje ir gedimai visiškai sugadintų kelionę.

Dujų įranga

Jeigu norite įsidėti dujų įrangą, tai taip pat bus brangesnis malonumas. Aišku, paskui visada žinosite, kad pigiai važinėjate. Pamatysite, kad greitai atsiperka, kadangi dujų įranga garantuoja pigesnį mašinos vežimą. Tai reiškia, kad galėsite važiuoti, kaip norsite.

Kai viską pakeitėte – ilgai važiuosite

Galiausiai, visus šiuos dalykus atlikę, turėsite mašiną, kuri važiuos ilgai. Mašinos kėbulas taip pat patiria eroziją, tačiau daug lėčiau. Jeigu kažkur ir atsiras rūdys, pakeitimai, tai nesustabdys mašinos, tai nenulems mašinos kokybės. Baisiau tik dėl galimų smūgių avarijos metu. Tačiau ir labiausiai pažeistas kėbulo dalis taip pat galima pakeisti geresnėmis.

Vienas atsiliepimas apie “Brangiausios auto dalys jūsų mašinai

Palikite atsiliepimą