Kokias duris pirkti?

Durys yra būtinas pirkinys statant bet kokį pastatą. Tai gali būti medzio masyvo durys, plastikinės durys, šarvuotos durys ar kt. Visais atvejais bus pasirinktas labiausiai tinkamas pasirinkimas atsižvelgiant į kainą, medžiagas, vaizdą ir pan. Kaip nesuklysti ir įsigyti geras duris?

Pirmiausia reikia žinoti kokių durų reikia. Tai gali būti lauko arba vidaus durys. Pavyzdžiui, jeigu ieškomos lauko durys Kaune, tai reikėtų peržiūrėti visas parduotuves, kurios parduoda būtent lauko duris, o jeigu ieškote pastato vidui tinkamų durų, tai reikia ieškoti vidaus durimis prekiaujančių pardavėjų. Šiuo metu pasirinkimas didelis, todėl rinktis yra iš ko.

Durys namuoseTaip pat svarbu apsispręsti, iš kur pirksite duris. Vieni perka iš fizinės parduotuvės, o kiti perka iš internetinės parduotuvės. Kuris pasirinkimas geresnis? Viskas priklauso nuo jūsų įsitikinimų ir ieškomų durų ypatybių. Jeigu nemėgstate pirkti daiktus namams, kurių nesate matę ir viską norite pamatyti bei paliesti, kad įsitikinti kokybe, tai pirkimas internetu nebus gera mintis. Tokiu atveju reikia išsirinkti tinkamas fizines parduotuves ir eiti ieškoti tinkamų durų. Tai suteikia galimybę atidžiai apžiūrėti duris. Jeigu nemėgstate daug laiko skirti vaikščiojimui po parduotuves, tai jums tinkamas variantas bus – elektroninė parduotuvė. Čia bet kuriuo patogiu metu galėsite rasti duris, kurios jums patiks ir jas įsigyti. Tai geras būdas taupyti laiką ir dažnu atveju pinigus, nes internetinė prekyba siūlo įsigyti pigesnius pirkinius.

Ar žinote, kokios medžiagos durys jums labiausiai tiktų? Lietuviai labai dažnai pasirenka plastikines duris. Tai geras pasirinkimas, nes tokios durys ganėtinai pigios, o šilumos sulaikymas yra labai geras. Dėl to jos populiarėja ir nežada sustoti. Kitas pasirinkimas – medzio masyvo durys. Tai puikus pasirinkimas tam tikro eksterjero namams. Tokios durys suteiks prabangos įspūdį. Vis dar daugelis renkasi patvarias ir saugumą garantuojančios duris. Tai – šarvuotos lauko durys Kaune. Tiesa, nors jos ir labai patikimos, tačiau kalbant apie šilumos sulaikymą, tai jos nėra tokios geros, kaip medienos ar plastikinės durys. Svarstant, kurios durys bus tinkamos, turite pagalvoti, kokios medžiagos tinkamiausios. Taip pat svarbu parinkti tinkamas duris atsižvelgiant į tai, kokios paskirties pastatui jų reikia. Jeigu nežinoma, kurios durys būtų tinkamas pasirinkimas, tai visuomet galima kreiptis pagalbos į pardavėjus arba architektus, kurie projektuoja pastatus. Tai būtų labai geras sprendimas ir pagalba renkantis.

Palikite atsiliepimą