Kokia antikorozinės dangos nauda?

Antikorozinė dangaJeigu jūsų mašina turėtų galimybę kalbėti, ji jums ištartų ne vieną kartą ,,ačiū’’ už jos apsaugą nuo korozijos. Antikorozinė danga apsaugo ne tik senus automobilius nuo rūdžių atsiradimo, bet ir neleidžia atsirasti korozijos apraiškų ir ant naujausių metų automobilio. Taip, tai yra teisinga informacija. Korozė gali ,,pradėti valgyti” net ir naujausią mašiną. Tam įtakos gali turėti cheminė ir fizinė sąveika su aplinka, klimato sąlygos, sezonas, automobilio priežiūra, švara ir pan. Rekomenduojamas transporto priemonės padengimas apsauga nuo rūdžių yra kas 3 ar 4 metus. Pakartotinis mašinos padengimas yra reikalingas ne tik dėl puikios automobilio išvaizdos, bet atlieka palaikomąją funkciją, kad korozė nepradėtų plisti iš naujo. Net pažeista mechaniškai danga atsinaujina ir vėl suteikia ilgalaikę apsaugą.

Antikorozinė danga gali užtikrinti jūsų viso automobilio dugno, slenksčių, ratų arkų ir visų kitų kėbulo ir rėmo detalių absoliučią apsaugą nuo rūdžių. Ši danga ne tik kovoja su esamais korozijos židiniais, bet ir veikia kaip prevencinė priemonė nuo naujų rūdžių atsiradimo. Danga greitai įsiskverbia į rūdis ir ištraukia drėgmę iš korozinio židinio. Procesas: automobilio patikrinimas, dugno plovimas, padengimas silikonu, sėdynių ir grindų kilimėlių apvilkimas, visų kėbulo, dugno ir elektros prietaisų padengimas antikorozine danga, galiausiai – mašinos nuplovimas. Po visko patikrinama padengimo kokybė ir išrašomas sertifikatas.

Kiek kainuoja antikorozinė danga ir kur kreiptis?

Kiekvienas norėtume, jog mūsų automobilio kėbulas atrodytų tobulai, kiek įmanoma ilgesnį laiką, o tai reikalauja investicijų. Antikorozinės dangos kainai įtakos turi automobilio dydis ir svoris, taip pat paskirtis (nuosavas ar komercinis automobilis). Galima rinktis ir tik mašinos dugno padengimą šia danga. Vien tik dugno padengimas, kainuotų žymiai mažiau. Taigi, kainą įtakoja jūsų lūkesčiai ir transporto priemonės svoris.

Lietuvoje yra ne viena įmonė teikianti šią paslaugą. Padengti savo transporto priemonę nuo korozijos galima praktiškai kiekviename mieste. Pasinaudojus paieškos galimybėmis internete, galite rasti paslaugos tiekėją arčiausią savo gyvenamos vietos.

Kiekvienas intensyviai naudojamas daiktas reikalauja priežiūros, tarp jų yra ir jūsų automobilis. Kuo daugiau dėmesio bus skiriama jo priežiūrai, tuo ilgaamžiskesnis ir patvaresnis jis gali būti. Jo padengimas antikorozine danga gali būti vienas iš būdų to pasiekti ir toliau mėgautis tobula mašinos išvaizda.

Daugiau informacijos apie automobilio antikorozinę dangą ir jos kainas galite rasti stopkor.lt svetainėje internete.

Palikite atsiliepimą