Kas yra nuotolinis mokymasis? Ir kaip jis gali padėti pasiekti jūsų tikslus?

Mokymai onlineNuotoliniai mokymai – tai procesas, kurio metu įgyjamas išsilavinimas arba rengiamasi mokytis ne tradicinėse mokymo įstaigose. Dėl interneto ryšio ir internetinių mokymosi išteklių plėtros studentai gali lankyti pamokas internetu, atlikti užduotis ir įkelti failus iš bet kurios pasaulio vietos. Mokymasis iš namų pagal nuotolinio mokymosi programas yra puikus būdas siekti akademinių tikslų. Nesvarbu, ar norite pagreitinti studijų baigimo laiką, baigti mokyklą dirbdami, ar sumažinti išlaidas už mokslą, nuotolinis mokymasis jums gali būti puikus pasirinkimas. Daugiau apie tai, kas yra nuotolinis mokymasis, ar šis mokymosi būdas jums tinka, ir apie galimų programų pavyzdžius sužinosite toliau.

Kas yra nuotolinis mokymasis?

Nuotolinis mokymasis – tai mokymasis nebūnant toje pačioje fizinėje vietoje, kur yra jūsų dėstytojai ar bendraklasiai. Studentai, kurie siekia išsilavinimo nuotoliniu būdu, paprastai negyvena toje pačioje vietovėje, kurioje yra mokymo įstaiga, arba turi kitų tvarkaraščių konfliktų, dėl kurių neįmanoma lankyti tradicinių pamokų. Nuotolinio mokymosi kursai paprastai vyksta savarankiškai ir gali būti siūlomi internetu, elektroniniu paštu, telefonu arba naudojant garso ar vaizdo laikmenas. Studentai, baigę studijas nuotoliniu būdu, gali įgyti tokį patį laipsnį kaip ir studentai, studijuojantys universiteto miestelyje. Nuotolinis mokymasis per pastarąjį dešimtmetį išsivystė padidėjus internetinių švietimo išteklių, pavyzdžiui, nemokamų internetinių kursų, MOOC ir mokomųjų programėlių, prieinamumui. Nuotolinio mokymosi programos gali būti įvairių formų ir gali būti naudojamos kartu su tradicinėmis programomis universiteto mieste. Kai kurie studentai gali net pereiti nuo universitetinių studijų prie internetinių studijų vėliau.

Kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę mokytis nuotoliniu būdu?

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių galite apsvarstyti galimybę laipsnį įgyti nuotoliniu būdu. Štai tik kelios iš jų: Dirbantiems suaugusiesiems lankyti pamokas universiteto miestelyje gali būti sudėtinga. Galite neturėti laiko lankyti užsiėmimus asmeniškai arba negalėsite rasti patogaus tvarkaraščio. Laimei, daugelis internetinių programų siūlo asinchroninius kursus, kurie leidžia atlikti kursus pagal savo tvarkaraštį. Esate tarptautinis studentas, gyvenantis kitoje šalyje – Lankyti universitetą asmeniškai reiškia, kad jums gali tekti persikelti į šalį, kurioje yra institucija. Jei esate tarptautinis studentas, tai gali kelti daugybę sunkumų, ypač jei esate priklausomas nuo finansinės pagalbos.

Palikite atsiliepimą