Kaip pasirinkti gelinių nagų lempą?

Uv lemposGeros kokybės UV lempa gali užtikrinti, kad procedūros namuose, kurios bus vainikuojamos nuostabiais nagais – įveikiamos paprastai kaip kad niekada. Tiesa, šiuo metu UV lempos yra tokios įvairios, tad rasti labiausiai tinkamas gali būti sunku. Tiksliau – teks palyginti nemažai aspektų, kurie varijuoja. O greitesniam pasirinkimui – parašytas šis straipsnis, kuriame aptarsime pačius svarbiausius aspektus, kurie padės rasti labiausiai tinkamą lempą.

UV ar LED?

Pirmiausia reikia nuspręsti, ar Jums labiausiai tinkama lempa turėtų būti UV spindulių ar LED. Geras tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas, tačiau LED yra kur kas inovatyvesnė, taigi – jis geba kur kas greičiau sustingdyti laką. O tai, žinoma, labai gerai, kadangi taupomas žmogaus laikas. Žinoma, UV dažniausiai yra pigesnės, tad įvertinkite savo poreikius, tai yra – kaip dažnai lempa bus naudojama.

Galingumas

Kita pasirinkimo gairė yra galingumas, kuris taip pat labai kinta nuo mažiau galingo iki labai galingo. Svarbiausia, kad galingesnės nebūtinai yra brangesnės, kadangi kai kurios moterys renkasi ne tokias galingas, kurios gal ir džiovina ilgiau, tačiau „reikalauja“ mažiau energijos. Visgi, pati lempa tikrai veikia pasyviai, tai yra – jai nereikia daug energijos. Svarbiausia- kitos jos funkcijos.

Džiovinimo laiko tarpai

UV lempos taip pat kinta ir užstatomomis programomis. Kai kurios vienu metu palaiko programą iki 10 sekundžių, o kitos – net kelių minučių. Ir tikrai ne visada reikalinga tokia galinga bei ilgai veikianti programa. Paprasčiausiai jeigu atliekate tik lakavimus – nereikia ilgų programų, kurios dažniausiai skirtos nagų priauginimui.

Dizainas

Kai kurie nori, kad įranga taip pat atrodytų labai stilingai. Šiuo metu dizainų pasiūla tikrai labai plati, tad galima džiaugtis, kad kiekviena moteris ras tą variantą, kuris jai labiausiai patinka. Nuo gana modernaus dizaino iki klasikinio – kiekvienai pagal jos asmeninius poreikius. Svarbiausia, kad UV lempos derėtų prie visų kitų manikiūro priemonių.

Atsiliepimai

Galiausiai, apie kiekvieną gamintoją siūlome skaityti komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie gaminius. Kuo daugiau bus skaitoma – tuo realesnė nuomonė bus susidaroma, o tokiu atveju kur kas greičiau ir paprasčiau rasite tokias lempas, kurios Jums tinka.

Palikite atsiliepimą