Kaip išsirinkti baldus voniai?

Baldai voniaiVonios kambarys, nors ir nėra itin didelė patalpa lyginant su visu būstu, tačiau ne mažiau svarbu, kad jis būtų tinkamai įrengtas, todėl būtina atidžiai viską suderinti. Ypatingai daug dėmesio reikalauja vonios baldai. Juk nuo to priklauso ne tik vonios interjeras, bet ir patogumas susidėti daiktus. Ką reikia žinoti, jei norite pirkti vonios baldus?

Pirmiausia reikia žinoti, kad baldai skirti voniai turi būti itin kokybiški. Tai labai svarbu, nes vonia yra ta patalpa, kurioje bus nuolatinė drėgmė, o tai ypatingai blogai paveikia baldus, kurie pagaminti iš nekokybiškų medžiagų. Perkant reikia pasidomėti ar naudojamos vonios kambariui tinkamos medžiagos. Taip pat nereikėtų pirkti paprastų baldų, kurie neskirti vonios kambariui, pavyzdžiui, kartais žmonės įsigyja paprastos medienos spinteles ir jas stato vonios kambaryje, tačiau neužilgo pastebima, kad mediena pasidengia pelėsiu ir toliau vyksta medienos nykimo procesai. Dėl to būtina pirkti tik vonios kambariui skirtus kokybiškus baldus.

Svarstant kokius baldus pirkti, reikia apsispręsti ar pirksite baldų komplektą, ar pirksite atskirus baldus. Vienais atvejais geriau komplektas, kitais atvejais verčiau pirkti atskirus baldus. Pastarasis variantas tinkamas tokiais atvejais, kai vonios kambarys itin mažas ir baldų komplektas tiesiog netilps toje patalpoje, nes pavyzdžiui, reikia tik vonios spintelės, o vonios spintos ar lentynos jau nereikalingos, nes nebus vietos. Kitas atvejis, kuomet yra geras pasirinkimas pirkti atskirus baldus – neturint pakankamai pinigų baldų komplektui. Tokiu atveju galima po truputį nusipirkti reikiamus baldus. Kai pasirenkama pirkti baldų komplektą, tai pastebimas vienas esminis privalumas – interjero stiliaus vienodumas. Tokiu būdu galima nieko per daug nederinant tiesiog nusipirkti visą komplektą ir vonios kambaryje baldai atrodys suderintai. Pirkėjui tokiu atveju nebereikia nieko galvoti, nes visi vonios baldai yra suderinti. Tai jau padaryta už pirkėją.

Spalvų pasirinkimas taip pat yra svarbus. Nors įprasta, kad vonios kambarys turi būti šviesus, tačiau baldų spalvas galite rinktis kokias tik norite. Svarbu tik jas suderinti tarpusavyje. Baldai gali būti geltonos, pilkos, juodos, žalios ir t.t. spalvų. Tik svarbu juos derinti prie vonios interjero.

Baldų pirkimas vonios kambariui yra labai atsakingas sprendimas, nes netinkamai juos išrinkus, galima viską sugadinti. Tuomet bus nemalonus vonios interjeras ir nebus patogu tokiais baldais naudotis. Tam, kad to neįvyktų, reikia skirti laiko ir atidžiai rinktis baldus šiai erdvei.

Palikite atsiliepimą