Ką svarbu žinoti apie stiklų remontą?

Stiklų būklė yra tiesiogiai susijusi su saugumu, juk važiuojant automobilio stiklai labai svarbūs geram matomumui. AGN stiklai automobiliams yra tai, ko reikia, kai stiklas dūžta, skyla ar atsiranda kiti defektai. Tuomet tampa reikalingas stiklų remontas arba stiklų keitimas.

StiklaiDažnai vairuotojai net nepastebi, kad jų automobilio stiklas skilo ar atsirado maža įdauža. Jei defektas didelis, tai žinoma, kad nepastebėti neįmanoma, tačiau kai yra maži defektai, tai tikrai dauguma jų nemato. Žinoma, yra daug vairuotojų, kurie pastebi mažą skilimą ar įdaužą, tačiau galvoja, kad tai nieko tokio. Visiems labai svarbu suprasti, kad tik tinkamos būklės stiklas yra saugumo garantas.

Pirmiausia ką turi padaryti kiekvienas vairuotojas, kuris pastebėjo, kad yra nors menkiausias stiklo defektas – įvertinti jo dydį. Jei tai yra nedidelis defektas, tai reikia grįžti namo ir surasti tinkamus stiklų remonto ir keitimo specialistas. Tuomet pas juos užsirašyti ir nuvykti apžiūrai. Jeigu stikle atsirado didelis defektas, pavyzdžiui, jis išdužęs ar stipriai skilęs, tai nieko nelaukiant, tik neskubant, reikia vykti į automobilių servisą.

Kiekvienam, kurio automobilio stiklas turi pažeidimus, reikia žinoti apie pažeidimų skirstymą. Nuo to priklauso ar stiklas bus remontuojamas, ar jis bus keičiamas. Nedidelių pažeidimų atveju neskubama keisti stiklo nauju. Tuomet atliekamas stiklo remontas, kurio metu sutaisomi atsiradę pakitimai. Jeigu pažeidimai dideli, tai stiklo remontas yra negalimas. Tuomet belieka tik keisti stiklą nauju. AGN stiklai automobiliams siūlo abu metodus, todėl atvykę galėsite sužinoti, kokio lygio pažeidimas ir ar reikalingas stiklų remontas, ar keitimas.

Visuomet girdime, kad reikia rinktis automobilių meistrus, kurie turi patirties ir pan., tačiau dažniausiai ieškome, kas pigiausiai teikia šias paslaugas. Tai didelė klaida, nes stiklas yra svarbus saugumui ir bet kam patikėti jų remontą ar keitimą, yra beprasmiška. Čia jau tikrai neverta taupyti, juk tik patyrę specialistai gali tinkamai nustatyti pažeidimo lygį ir atlikti reikiamus darbus, kad jūs ir vėl galėtumėte saugiai važiuoti. Dėl to reikia patikėti savo automobilį tik geriems specialistams.

Visi vairuotojai turi žinoti, kad nuolat patikrinti stiklų būklę yra būtina. Tai leidžia pastebėti defektus ir laiku užkirsti kelią jų didėjimui ar nelaimei kelyje. Stiklai gali būti tiek remontuojami specialiomis priemonėmis, tiek ir keičiami naujais. Svarbu tik kreiptis pas patyrusius specialistus, kurie parinks patį tinkamiausią sprendimą.

Palikite atsiliepimą