Ką reikia žinoti apie techninę pagalbą kelyje?

Tralas VilniujeVis daugiau mūsų keliuose atsiranda transporto priemonių, o kartu su jomis padidėja ir įvairių priežasčių, dėl kurių automobilis nevažiuoja, todėl reikalinga technine pagalba Vilniuje ar kitame mieste. Nors dar daugelis pirmiausiai skambina draugams ar pažįstamiems, kurie atvyksta į pagalbą kelyje, tačiau vis dažniau pasirenkamos ir kitokios paslaugos t.y. techninė pagalba.

Kai nutinka netikėtas gedimas ar automobilis papuola į avariją, po kurios reikia jį pristatyti į tam tikrą vietą, tai tampa reikalinga pagalba kelyje. Pirmiausia reikia žinoti, kad geriausia būtų visuomet turėti kontaktus bent dviejų tokių įmonių, kurios teikia techninę pagalbą. Dažnai transporto priemonių draudimas suteikia tokią galimybę, todėl perkant draudimą reikia pasidomėti ar tai įeina į kainą.

Renkantis, kokią pagalbą kelyje rinktis, reikia žinoti tam tikrus kriterijus, kurie gali būti labai svarbūs. Reikia žinoti, kuriose vietovėse teikiama paslauga. Gali būti, kad, pavyzdžiui, mieste ar užmiestyje (netolimu atstumu nuo miesto) transporto pagalba bus suteikta per 1 valandą, kai tuo tarpu provincijos keliuose techninės pagalbos gali tekti laukti ilgiau, o kai kuriais atvejais techninė pagalba neteikiama tam tikruose regionuose. Apie tai reikia žinoti ir verčiau pasirinkti tokią įmonę, kuri dirbą visą parą ir visoje Lietuvoje bei pagalba suteikiama, kaip įmanoma greičiau, nepaisant atstumo.

Labai svarbus niuansas laukia tuomet, kai reikia techninės pagalbos darbuotojui nurodyti, kur norite, kad būtų nugabentas automobilis. Geriausia būtų žinoti, kokį automobilių servisą norite pasirinkti, nes priešingu atveju, jei nežinote, į kokį automobilių servisą norite gabenti, tai darbuotojas parinks artimiausią partnerių servisą. Tiesa, galima rinktis ir savo nurodytą vietą, į kurią bus nuvežtas automobilis, pavyzdžiui, jūsų namai.

Labai svarbu žinoti, kad technine pagalba Vilniuje skirta ne tik pervežimams tais atvejais, kai nevažiuoja automobilis, bet ir tais atvejais, kai jis neužsiveda, užklimpo, baigėsi degalai ir pan. Jeigu turite automobilių draudimą, kuriam priklauso ir techninė pagalba, tai reikia žinoti, kokiu telefono numeriu galima išsikviesti pagalbą. Tais atvejais, kai tokios galimybės jūsų draudimas nesuteikia, tai reikia surasti patikimą įmonę, kuri teikia tokios pagalbos paslaugas. Juk įvykus netikėtai situacijai, kuomet techninė pagalba tampa reikalinga, tai norisi kaip įmanoma greičiau jos sulaukti ir, kad viskas praeitų sklandžiai. Dėl to geriausia būtų iš anksto pasirūpinti tuo ir surasti kontaktus tokios pagalbos kelyje, kad prireikus būtų galima greitai susisiekti.

Palikite atsiliepimą