Ar šilumos siurbliai yra taupiausias būdas namo apšildymui?

Šiais metais, ženkliai pakilus centrinio šildymo kainoms, aktualus klausimas, kaip taupiai ir efektyviai apšildyti namą. Galima pastebėti, kad namuose vietoje dujinių katilų vis dažniau atsiranda šilumos siurbliai. Galbūt kyla klausimas, ar jie tikrai efektyvūs, ar populiarūs daugiau dėl reklamos ir mados? Pasistengsime atsakyti.

Norėdami surasti efektyviausią šildymo būdą savo namui, jums reikėtų konsultuotis su keliais specialistais. Visi žinome, jog kiekvienas specialistas, atstovaujantis savo įmonę, stengiasi parduoti savo produktus. Todėl pradžioje, susipažįstant su šilumos siurbliais, reikėtų atskirti, kokia informacija apie juos yra teisinga, kokie trūkumai nutylimi, o kokios kalbos tėra reklaminiai plepalai.

Taupesnis sprendimas – mažesnės galios šilumos siurbliai

Visi šilumos siurbliai naudoja elektrą. Kuo didesnės galios įrenginys, tuo daugiau elektros jis sunaudos. Tačiau įrenginio galios negalite nustatyti patys, reikėtų kviesti specialistus, kurie įvertinę namo sandarumą ir šilumos bei karšto vandens poreikius, galės pasakyti, kokios galios šilumos siurbliai veiks efektyviausiai.

Skaityti toliau