Automobilių supirkimo ABC

Automobilio pardavimas gali būti nedėkinga užduotis. Jam gali būti netinkamas laikas, o galbūt jums tiesiog nesiseka surasti pirkėjo. Kartais sėkmingą pardavimą nuo nesėkmingo skiria gal tik kelios savaitės ar atsitiktinai sutiktas žmogus. Gali tiesiog pasitaikyti laikotarpis, kai jūsų modelio automobilis nieko neužkabina ir nėra niekam įdomus. Tuomet reikėtų pasvarstyti apie populiarėjančią alternatyvą: automobilių supirkimą.

Vargu ar yra daug automobilius turinčių žmonių, kurie nebūtų girdėję ir nežinotų, kas yra automobilių supirkimas. Tai yra būdas greitai parduoti automobilį. Skirtumas tik tas, kad jį parduodate ne vairuotojui, kuris naudosis automobiliu savo kasdieniniame gyvenime. Jį parduodate tarpininkui – perpardavinėtojui – kuris suras automobiliui pirkėją, kuris mokės daugiau, nei buvo sumokėta jums.

Automobilių supirkimasDaug pirkimo ir pardavimų įgyvendinę, paytrę ir įgudę automobilių supirkėjai nedirba taip tiesmukai. Jie nusipirktą automobilį patobulina, jį sutvarko, sutaiso jo gedimus ir paruošia galutiniam naudojimui. Taip yra padidinama automobilio vertė. Supirkėjai tą gali padaryti ir iš to uždirbti, nes turi ryšių ir gali detales ir autoserviso paslaugas gauti pigiau, didmeninėmis kainomis. O neretai patys supirkėjai yra mechanikai, kurie gali patys sutvarkyti nusipirktą automobilį taip, kad jo vertė ženkliai padidėtų. Todėl supirkėjai mėgsta supirkti ne naujas, bet senas mašinas, kurios gali būti daužtos ir būti techniškai netvarkingos.

Bet pakalbėkime apie viską nuo pradžių. Kaip dirba automobilių supirkėjai ir ko jums reikėtų tikėtis apsigalvojus parduoti savo transporto priemonę ne kam kitam, o supirkėjui?

Pirmas kontaktas su supirkėjui

Skaityti toliau