Faktoringas praverčia vis dažniau

Sąskaitos apmokėjimas Lietuvoje gali trukti daugiau kaip mėnesį. Pardavus didesnį kiekį prekių, toks laukimo laikotarpis tikrai yra ilgas, todėl faktoringas – sąskaitų finansavimo paslauga vis labiau populiarėja. Pasak specialistų, šiemet, pagal Europos centrinio banko duomenimis, Lietuvos įmonės sąskaitų finansavimu naudojasi dešimtadaliu aktyviau, nei kitais metais, o Latvijoje ir Estijoje fiksuojamas atitinkamai 4,6 proc. ir 1,3 proc. prieaugis.

Paslauga dažniau naudojasi prekybininkai, kurie pardavę savo prekes, nori investuoti į naujų įsigijimą. Banke faktoringo paslauga užima paprastai daugiau laiko, kol vertinamas rizikos faktorius, todėl dažniau kreipiamasi į privačias finansų įmones. Kai kurios iš jų 100 procentų finansuoja sąskaitas, kaip įmonė UAB „Noviti“. Patogu, kai sąskaitų apmokėjimo nereikia laukti, todėl „Noviti“ savo klientams siūlo finansavimą gauti vos vienos darbo dienos bėgyje.

Faktoringas su finansų įmone

Faktoringu gali naudotis vos įsikūrę, smulkūs verslai ir vidutinės įmonės, kurioms reikalingas finansavimas iki 20 000 eurų. Dar vienas privalumas, kad nereikalingas užstatas, užtenka laidavimo. „Noviti“ finansų įmonėje dokumentacijos yra minimaliai. Tiesiog reikia parašyti prašymą interneto platformoje, atsiųsti įmonės sąskaitos išrašą, naujausią balansą ir pelno ataskaitą. Gavę šią informaciją specialistai operatyviai nuspręs ir pasiūlys klientui finansinį sprendimą. Teliks pasirašyti sutartį ir pinigai netrukus bus pervesti į sąskaitą.

Taigi, faktoringo paslauga UAB „Noviti“ suteikiama greitai ir lanksčiomis sąlygomis! Norint anksčiau grąžinti suteiktą finansavimą, galima tai padaryti, o palūkanos bus skaičiuojamos tik už panaudotas dienas. Įmonė stengiasi, kad kiekvienas pradedantis ar jau įsivažiavęs verslininkas galėtų be vargo gauti verslo paskolą ar faktoringą be užstato ir paslėptų mokesčių. „Noviti“ nori išlaikyti savo klientus, todėl kreipiantis antrą kartą, suteikiamos dar didesnės nuolaidos.

Finanų įmonė taip pat teikia verslo paskolas iki 20000 eurų, kurioms nereikalingas užstatas. Paėmus paskolą galima susigrąžinti dalį ar visą palūkanų sumą per valstybinę įstaigą „Invega“. „Noviti“ įmonė taip pat teikia mokėjimo atidėjimo paslaugą. Jeigu reikalingos prekės, tačiau sumokėti už jas norima vėliau, jos bus apmokėtos per „Noviti“.

Palikite atsiliepimą