Dantų implantavimas Klaipėdoje, kiek laiko trunka?

Dantų implantavimas kaip ir bet kuri kita procedūra neįvyksta per kelias minutes ar kelias dienas. Tai procesas, kuri gali trukti mėnesį ar net kelis. Dantų implantavimas Klaipėdoje turi būti atliktas kokybiškai, todėl skubėti yra negalima. Daugelis paciento siekia turėti šypseną per kelias dienas, tačiau tai yra neįmanoma. Žinoma laikas priklauso ir nuo to, kiek dantų norima pakeisti. Jei žmogus keičia tik vieną ar kelis dantis, implantavimas trunka trumpiau nei, kad visos burnos ertmes implantavimas. Svarbu paminėti tai, kad tai procesas, kurio metu turi būti atlikti tam tikri niuansai, taigi negalima skubėti. Viskas turi vykti su nuolatine gydytojo konsultacija. Pradedant tuo, kad jei dantys yra šalinimani proceso metu, reikia sulaukti kada burnos ertmė užgis. Kai tai įvyksta galima pradėti dantų implantavimą. Tai taip pat procesas, kuris užima laiko kadangi žmogaus organizmas turi priimti svetimkūnį, jei viskas gerai tuomet jau galima ir pradėti dėti dantis. Taigi galima teigti, kad ši procedūra trunka nemažą laiko tarpą, tačiau suteikia puikius darbo rezultatus.

Dantų implantavimas ir kitos galimybės?

Kartais gali kilti klausimas, o kodėl pasirinkti dantų implantavimą, o ne kokią kitą procedūra. Rezultatas juk vistiek lieka tas pats, nauji gražūs dantys. Tačiau verta paminėti tai, kad dantų implantavimas suteikia didžiausią galimybę, kad nebus matomas skirtumas tarp jūsų tikro ir šio danties. Šis implantavimo būdas leidžia sudaryti iliuziją, kad visi dantys yra tik jūsų ir niekas prie jūsų šypsenos nėra prisidėjas. Taip pat ši procedūra leidžia sutvarkytais dantimis nesirūpinti taip kaip kitomis pasirinktomis galimybėmis.

Kodėl rinktis implantus?

Kaip jau ir aptarta dantų implantavimas Klaipėdoje suteikia tokias galimybes, kurios leidžia neabejoti savo pasirinkimais. Tai puiki galimybė turėti šypseną, dėl kurios nereikia pergyventi, galvoti apie tai, kad jūsų dantys akivaizdžiai matosi, kad yra ne jūsų. Jei būtų pasirinktas kitas būdas reikėtų daugiau skirti laiko tam, kad būtų galima ta šypsena mėgautis. Na štai dantų protezai, reikalauja daug daugiau priežiūros ir laiko. Juos reikia išimti, plauti, laikyti specialiame skystyje. Taip pat dauguma žmonių papildomai turi pirkti specialius klijus, kad dantys geriau laikytusi. Taip pat pastebima, kad jie sukelia diskomfortą, nes nėra labai patogūs. Dantų implantavimas suteikia galimybę dėl viso šito nesirūpinti ir gyventi pilnavertišką gyvenimą.

Registruokitės procedūrai Klaipėdos odontologijos centre

Palikite atsiliepimą