Biurai nuomai Kaune – auganti pasiūla ir gerėjantys pasiūlymai

Biurai KauneBiurų nuomos paslaugos tampa viena sparčiausiai augančių veiklos sričių. Visų pirma, naujai įkurtas arba neseniai vystomas verslas supranta nuosavo biuro privalumus ir atsisako minties net ir smulkią veiklą vykdyti namuose, patogiai įsitaisius ant sofos. Biuras formuoja teigiamą įmonės įvaizdį ir padeda suburti komandą į vieną vietą. Antra, vis daugiau verslininkų supranta, kad galimybė dirbti viename verslo centre su kitomis įmonėmis padeda plėsti pažinčių ratą ir suteikia daugiau patogumo klientams. Galiausiai, biurai nuomai Kaune (ar kitame Lietuvos didmiestyje), kuriuos siūlo modernūs verslo centrai, yra kur kas praktiškesnis sprendimas, jei kalbėtume apie finansus.

Daugiau individualumo

Sparčiai augantys verslo centrai orientuoti į individualius verslo poreikius. Kitaip sakant, auganti pasiūla visuomet naudinga klientui, kadangi gali pasiūlyti kur kas įvairesnius sprendimus. Vienas svarbiausių moderniųjų centrų privalumų – galimybė individualiai kurti nuomojamos patalpos interjerą. Keičiamos pertvaros, pageidaujami dizaino sprendimai, lengvai perplanuojama baldų išdėstymo struktūra leidžia susikurti pageidaujamą darbo aplinką.

Daugiau privalumų

Svarbus privalumas yra tai, kad šiuolaikiniai verslo centrai supranta, kad darbinė patalpa nėra viskas, ko verslui reikia. Kad darbuotojai jaustųsi gerai ir patogiai, o pats biuras suteiktų maksimalų komfortą, būtinos ir poilsio erdvės, virtuvės, laisvalaikio zonos, kurias šiuolaikiniai verslo centrai nuomininkams siūlo nemokamai. Būtina iš karto pasidomėti ir automobilių stovėjimo aikštele – ar šalia centro yra galimybė palikti automobilį (tai aktualu ne tik darbuotojams, bet ir klientams), taip pat – ar šalia yra kavinė ar restoranas? Ar netoliese yra viešojo transporto stotelė, jei į verslo centrą reikėtų atvykti autobusu?

Priimtinesnės kainos

Negalima pamiršti ir biuro nuomos kainos. Šuo atveju, auganti pasiūla yra vėl naudinga verslo centrų klientams, kadangi nuomos kainos tapo gerokai palankesnės ir priimtinesnės. Apskritai, patalpos verslo centre visuomet reikalaus mažesnių išlaidų nei atskiro biuro nuoma. Be to, reikėtų iš anksto pasikalbėti dėl ilgalaikės nuomos įkainių. Būtina atsižvelgti ir į verslo centro lokacijos vietą – paprastai arčiau miesto centro esančių biurų kainos yra gerokai aukštesnės, lyginant su toliau nuo centro esančiais verslo centrais.

Palikite atsiliepimą