Autobuso nuoma vestuvėms

Vestuvės – nuostabi šventė, kurios metu jaunavedžiai ir svečiai važiuoja į fotosesiją, bažnyčią, santuokos rūmus ir pokylio vietą. Tam prireikia transporto, todėl vis dažniau domimasi autobusu nuoma, o ne automobilių nuomos paslaugomis, nes norima patogiai nuvažiuoti į reikiamas vietas Autobusas puikus pasirinkimas norintiems vykti visiems kartu, o ne atskiromis transporto priemonėmis.

Kelionė autobusuIšlaidos per vestuves tikrai nėra mažos. Ypatingai, jei norima prabangiai atšvęsti. Labai brangiai kainuoja šventės vieta su nakvyne ir maitinimu. Taip pat brangiai atsieina ir fotografas, vestuvių vedėjai, nuotakos suknelė. O kur dar kitos išlaidos, kurios susijusios su filmavimo paslaugų užsakymu, gėlėmis ir kita puošyba? Nuomotis automobilius taip pat kainuoja brangiai, o ir svečiams bus ne itin patogu sėsti už automobilio vairo, kai, pavyzdžiui, automobilis yra ne tokio modelio, kaip vairuotojas įpratęs. Kartais jaunieji pageidauja senovinių automobilių ar konkrečių modelių, kurie tarkim yra ypatingai mažo dydžio. Pagalvokite ar jums ir svečiams bus komfortiška? Taip pat pagalvokite ir apie tai, kad svečiai nori būti tiesiog svečiais, o ne vairuotojais, ir pasidžiaugti jūsų švente. Tokiu atveju galima pagalvoti apie puikias paslaugas – autobuso nuoma.

Vis dažniau autobusai nuomojami tokioms svarbioms šventėms, kaip vestuvės. Tai labai geras transporto priemonės pasirinkimas, kai norima vienu metu pervežti visus šventės dalyvius iš vienos vietos į kitą. Šiuolaikiniai autobusai yra pritaikyti tokioms šventėms, todėl juose rasite ne tik komfortiškas sėdynes ar šaldytuvą su virtuvėle, bet ir garso bei vaizdo techniką, mikrofoną ir kitus reikiamus daiktus ir įrenginius. Jums nereiks rūpintis, kad visi svečiai vyktų vienodais išnuomotais automobiliais, nereikės rūpintis jų puošimu, nereikės savo svečius, kurie bus vairuotojais informuoti kur ir kokiu maršrutu vykti, kad rasti reikiamas šventės vietas. Paprasčiausiai jums neliks tiek daug rūpesčių dėl vestuvių transporto, jei pasirinksite autobusu nuoma. Vairuotojas sutartu laiku atvyks į nurodytą vietą, o jums su svečiais beliks tik įlipti į autobusą ir jūsų kelionė prasidės. Jums tereikės išsirinkti patinkantį ir tinkantį autobusą ir rezervuoti laiką. Be to, tokios paslaugos bus pigesnės, nei automobilių nuoma.

Puiki idėja vestuvėms – autobuso nuoma. Šia paslauga naudojasi labai daug tuoktis ketinančių porų. Belieka užsakyti patikusį autobusą ir pasirūpinti jo puošyba. Sutartu laiku autobusas lauks jūsų ir jūsų svečių. Dėl transporto jums nebus jokių rūpesčių ir galėsite mėgautis savo švente.

Palikite atsiliepimą