SPA malonumai: savaitgalio poilsis ir masažai

Ilsiuosi BirštoneNors tik prasidėjo naujas rudens sezonas, tačiau jau sanatorijos ir viešbučiai plūsta nuo klientų, norinčių praleisti savaitgalį ramioje, atpalaiduojančioje aplinkoje, norėdami pasisemti naujiems sezono darbams ar pasidžiaugti paskutiniais vasaros spinduliais poilsiaujant. Birštonas tikriausiai jau kiekvienam asocijuojasi su poilsiu ir ramybė, neveltui poilsis Birštone yra geriausiai vertinamas visoje Lietuvoje. Ramus miestelis, daug gamtos ir įkvėpianti aplinka tiek šeimai, tiek ir vienam pačiam. Paskutiniu metu žmonės ne tik skuba į šį miestą ilsėtis ir džiaugtis jo teikiamais malonumais, tačiau ir ieškodami kūrybiškos ir ramios aplinkos darbui.

Poilsis Lietuvoje

Išties reikėtų pripažinti, kad Lietuva tikrai siūlo kokybiškas paslaugas, norintiems atsipūsti ir pailsėti. Pati Lietuvos gamta be galo raminanti ir atpalaiduojanti, todėl sanatorijos ir kiti centrai maloniomis paslaugomis tik papildo šį grožį, sukurdami tobulą harmoniją poilsiui.

Ne tik poilsis Birštone, tačiau ir Druskininkuose, Klaipėdoje ar Palangoje išlaiko išties aukštą lygį, todėl neturėtumėte nusivilti nė vienu savaitgalio pasirinkimu. Tereikėtų atsižvelgti, kad Druskininkai išties yra gan populiari poilsio vieta, todėl gali tekti neišvengti masės žmonių. Tačiau, be jokios abejonės, Druskininkai ypatingai geras pasirinkimas leidžiant savaitgalį su vaikais, mat vandens parkas jiems bus pati smagiausia pramoga ir įsimintiniausias savaitgalio įvykis – juk priešingai nei tėvai, mažieji poilsiautojai nori laiką praleisti aktyviai.

Ieškant ramesnio poilsio rekomenduojame pasirinkti Klaipėdą arba Palangą. Atsinaujinusios sanatorijos tikrai paliks didelį įspūdį, o ir pridėtinė vertė – jūra – visuomet įkvėpiančiai nuteiks tolimesniens darbams. Kol dar esti šiltos dienos, Palangoje galima praleisti vakarą baseine ant stogo su vaizdu į nuostabią bažnyčią ir, be abejo, jūrą. Klaipėda taip pat sužavės apartamentais su vaizdu į jūrą ir pusryčiais į lovą. Vienintelis trūkumas šių sanatorijų tas, jog vasaros metu šiuose miestuose apstu šurmulio ir kelionė iš Kauno ar tuo labiau Vilniaus išties laukia gan ilga.

Negalintiems sau leisti viso savaitgalio poilsio, kiekviename didmiestyje esti SPA centrai, kuriuose galėsite praleisti vakarą ar bent porą valandų pirtyje, sukūrinėje vonioje ar ant masažo stalo. Juk kartais atgauti jėgoms ir bent kuriam laikui pasikrauti energijos užtenka ir gero masažo!

Palikite atsiliepimą