Rinkinys kubilo šventei

Jeigu šventei numatoma kubilo nuoma – laukia linksmybės. Tačiau kaip pasiruošti tokiai pramogai, jeigu ją patirti ketinate pirmą kartą? Keletas patarimų padės labiau pasitikėti savimi prieš panyrant į kubilą.

Kas yra kubilas?

Nuomojami kubilaiGalima sakyti, kad kubilo nuoma yra savotiškos portabilios jakuzzi vonios nuoma. Tik burbulų šiek tiek mažiau, tik šilumos daugiau. Smagu žinoti, kad kubilas yra senas ir tradicinis dalykas, galintis prisiminti ilgas istorijas jau iš senų laikų, kai mūsų protėviai mėgdavo pailsėti kubile. Jo išorė būna medinė, o dabartinių kubilų vidus – speciali vonia. Kubile vanduo kaista dėl specialios garų sistemos, kuri veikia pakuriant prie kubilo primontuotą krosnį. Taigi, jis veikia ne elektros pagalba, o tiesiog kūrenamas kietu kuru. Į kubilą yra supilamas vanduo, kuris ir šyla bei burbuliuoja. Kubilo nuoma labai patogi, nes jis yra atvežamas į kiemą, pastatomas, paaiškinama, kaip naudotis. Pasibaigus nuomai – atvažiuojama ir jį paimama. Taigi, pasimėgauti kartą per metus kubilu daug nekainuos. Ypatingai, kai šiai pramogai „susimes“ visa kompanija. Juk iš tiesų kubile gali tilti daug žmonių. Visa smagi šventė.

Apranga

Kubile patogiausia maudytis su savo maudymosi drabužiais, su kuriais lendame į baseiną, einame į pirtį ar lipame į ežerą. Aišku, jeigu kompanija neprieštarauja, galima kubilo vandeniu mėgautis ir išvis be drabužių, taip, kaip mėgaujamasi pirties malonumais. Taip pat reikia atminti, kad kubilas yra maloniausias šaltu laiku. Taigi, lauke bus šalta, galbūt net minusinė temperatūra, o jūs gulėsite šiltame vandenyje po atviru dangumi. Tad galbūt reikės kepurės, jeigu galvos nešlapinsite. Be to, reikėtų turėti ką užsimesti ant savęs, kol pateksite iš šilto pastato į šiltą kubilą – juk reikės pereiti šaltą lauką. Vasarą viskas paprasčiau, bet didžiausią efektą visgi kubilo nuoma turi šaltuoju metu, kai neturime galimybių pasimėgauti daugeliu vandens malonumų. Puikiai tinka Kalėdoms ar Naujų metų šventei.

Pasiruošimas iš anksto

Kaip vertėtų pasiruošti prieš lipant į kubilą? Gal panašiai kaip ir einant į bendrą baseiną. Pasirūpinti tinkama savo paties higiena, taip pat turėti patogius maudymosi rūbus, turėti rankšluostį, šlepetes ir pan.

Užkandžiai ir gėrimai

Vertėtų pasirūpinti užkandžiais ir gėrimais, kuo galėtumėte skanauti kubile. Smagu siurbti skanų kokteilį ar sultis. Kadangi kubilas yra su vandeniu, nerekomenduojama neštis ten elektronikos ar bet kokių elektrinių prietaisų. Taip pat prieš tai vartoti alkoholį.

Palikite atsiliepimą