Mitai apie riebalų nusiurbimą

Grožio chirurgijaNors Lietuvoje ši procedūra ir nėra pati populiariausia plastinės-estetinės chirurgijos paslauga, tačiau riebalų nusiurbimas išties yra apipintas įvairiais mitais ir įsitikinimais, kuriuos šiandien nutarėme aptarti. Tai nepigi procedūra, kuri gali siekti iki 3000 eurų, tačiau šios paslaugos kainą taip pat galima mokėti ir dalimis. Riebalų nusiurbimo operacija, kitaip vadinama lipoksacija, gali būti atliekama bet kokio amžiaus, svorio ar lyties asmeniui, tai priklauso tik nuo jo pačio fizinės būsenos ir tai puiki išeitis tiems, kuriems iki tobulo kūno linijų trūksta tiek nedaug, o sportas ir griežta dieta nepadeda atsikratyti riebalų tam tikroje srityje.

Mitas ar tikrovė?

Labiausiai paplitęs mitas apie riebalų nusiurbimą – tai, kad tai be galo efektyvi procedūra, padedanti atsikratyti antsvorio. Tai yra visiškai netiesa, mat riebalų nusiurbimas jums gali padėti atsikratyti maksimaliai tik 2,5kg riebalinių ląstelių. Tai gali būti išties efektyvi svorio metimo programos pradžia, tačiau tikrai ne didelio antsvorio atsikratymo priežastis.

Dažnas žmogus teikia, kad riebalų nusiurbimo procedūra nereikalauja didelio pasiruošimo. Galite likti nustebę, nes tai yra gryniausias mitas. Prieš operaciją jus apžiūrėjęs chirurgas įvertins jūsų sveikatos ir fizinę būklę ne tik dabar, bet ir praeityje, ir rekomenduos operacijos pasiruošimo metodus. Vyresnio amžiaus žmonėms gali tekti stiprinti savo audinių elastingumą, mat su amžiumi jis prarandamas ir gali įtakoti pooperacinį rezultatą. O daugiausiai žmonių nustebinantis pasiruošimo būdas – tai svorio metimas. Skamba beprotiškai, tiesa? Tačiau dažnam žmogui tenka atsikratyti tam tikro kieko svorio, norint pasinaudoti riebalų nusiurbimu.

Tiems, kurie mano, kad jau po poros dienų atrodysite geriausioje savo formoje, norime pranešti liūdnų žinių. Riebalų nusiurbimas išties matomas iš karto, tačiau visiškai pilnai kūno formos susiformuoja bei pooperaciniai randeliai išnyksta tik po 3 ar 4 mėnesių. Tik tuomet galima pamatyti ir įvertinti galutinius rezultatus. Toks laikotarpis atrodo gan didelis laiko tarpas, tiesa? Tačiau nepamirškite, kad tokių kaip nosies korekcijos operacijų galutiniai rezultatai matomi tik po vienerių metų! Tad 3-4 mėnesiai jums išties prabėgs gan greitai.

Palikite atsiliepimą