Kodėl verta namuose turėti veikiančią mikrobangų krosnelę

Kartais skiriame per mažai dėmesio tokioms smulkmenoms kaip mikrobangių remontas, bet jeigu jau kartą įsigijome buitinės technikos prietaisą, tai vertėtų pasirūpinti ir tuo, kad jis normaliai veiktų, ar ne. Štai priežastys, kodėl verta sutaisyti neveikiančią mikrobangų krosnelę.

O kam jums neveikianti?

Visų pirma, prieš galvodami, kodėl jums reikalingas mikrobangių remontas, paklauskite savęs: o ką ji išvis pas jus veikia, jeigu neveikia? Ar jūs mokate būsto nuomą ir komunalinius tam, kad namie galėtų įsikurti jūsų neveikiantys daiktai? Pas jus namuose turi būti tik tie daiktai, kurių jums realiai reikia, o ne tai, ko niekada nenaudojate. Net jeigu viskas veikia, kartais verta kritiškai įvertinti tai, ką laikote namuose ir pasvarstyti, ar nevertėtų kai ko išvis išmesti bei atsisakyti. Gal tada namuose netikėtai atsirastų daug vietos ir paaiškėtų, kad jums iš tikrųjų reikia kur kas mažesnių namų.

Greita gamyba – laiko taupymas

Mikrobanginės pigiauŽvelgiant iš kitos perspektyvos, mikrobangių remontas pirmiausia yra greitas būtas pasišildyti ar paruošti maistą. Ji veikia iškart ir šildo arba kepa tokiu stiprumu, kokį pasirenkame. Jai nereikia kaip orkaitei ilgai pereidinėti iš vieno režimo į kitą. Taip pat jums nereikia maisto pilti į puodą, keptuvę ar skardą – galite jį iškart laikyti tiesiog savo dubenyje ar lėkštėje. Tai reiškia, kad neprisiteršia papildomų indų ir neriekia jų plauti, susitaupo laiko. Jeigu labai labai skubate, kartais tiesiog galite nusipirkti greitai paruošiamo maisto, kurį tiesiog reikia pašildyti mikrobangėje ir tada valgyti.

Galimybė pasišildyti

Skirstant mikrobangų krosnelės funkcijas pagal paskirtis, pirmiausia reikia įvardinti šildymą. Tai patogiausias būdas pašildyti anksčiau gamintą arba greito paruošimo maistą. Nereikia teršti kitų indų, kaip jau minėta, naudoti orkaitės, dujų. Taip pat nereikia ir pilti papildomų riebalų, kurių jūs galbūt piltumėte, jeigu kažką šildytumėte ant keptuvės, o be riebalų maitintis yra sveikiau. Galiausiai, čia galima šildyti ir labai mažą, ir didesnį kiekį. O jeigu gyvenate bendrabutyje ar turistiniame vagonėlyje ir net neturite orkaitės arba viryklės, tuomet mikrobangų krosnelė tampa nuostabia padėjėja.

Galimybė ir gaminti

Kai kam bus aktuali ir galimybė gaminti mikrobangų krosnelėje. Čia galima net išsivirti rytinę manų ir avižų košę. Kruopas reikia sudėti į pieną, įmesti cukraus ar cinamono, minutę pašildyti mikrobangėje, išimti, pamaišyti ir dar minutę pašildyti – greičiau ir paprasčiau nebūna.

Palikite atsiliepimą