Kiek kainuoja iš seno namelio pasidaryti naują

Kiekvienam nameliui kartais išaušta diena atsinaujinti, tada naujos plastikinės durys, nauji ir sandarūs plastikiniai langai, pakeistas stogas, kosmetinė apdaila sukuria naujo restauruoto namo įvaizdį. Šiandien klausiame – kiek kainuoja iš seno namelio pasidaryti naują arba beveik naują.

Sienos

LangaiBe jokios abejonės, pirmas dalykas, kurio reikia griebtis, tai sienos. Sienos turi būti apšiltintos, jeigu yra kokia supuvusi lenta – reikia ją pakeisti sveika. Taip pat, jeigu kažkas pelyja, reikia atlupti lentą pažiūrėti ar viduje nėra grybo. Ir medines sienas galima apmūryti, ir mūrines sienas galima apdėti rąstais. Svarbu, kad atsirastų naujas šiltinimo sluoksnis. Taigi, jums kainuos šiltinimo medžiagos (galbūt akmens vata ar stiklo vata), ir ta danga, kurią dėsite ant šiltinamojo sluoksnio. Pigiausias variantas turbūt yra gipso kartono plokštės, kurias galima vėliau ir dažyti, ir tapetuoti, ir kitaip padengti gražiais dalykais. Fasadas irgi gali būti atitinkamai dailinamas tinkuojant, dažant ir kitaip sutvarkant tai.

Langai ir durys

Atliekant sienų remontą, tuo pačiu galima ir iškart keisti langus bei duris, tuomet bus lengviau susitvarkyti su apdaila.Tikslangai.lt siūlo platų langų, durų asortimentą, ir ten tikrai rasite tai, kas geriausia jūsų namams. Kodėl naujos plastikinės durys balkonams ir nauji plastikiniai langai yra geriau nei senieji? Senieji mediniai greičiausiai jau prarado savo efektyvumą ir labai nesandariai užsidaro. Tai reiškia, kad jie lengvai praleidžia temperatūrą, nėra termoizoliacijos. Tai vasarą bute priverčia kepti lyg pirtį, o žiemą – tarsi sėdėti pusnyje ir drebėti, nors šildymas ir yra įjungtas visu pajėgumu. Niekas nemėgsta tokių gyvenimo sąlygų, dėl to natūralu, kad ir jūsų senam nameliui atėjo valanda pasikeisti langus ir duris.

Stogas

Kai dar pasikeisite ir stogą, pamatysite, kad remontas kainavo tikrai nemažai. Visgi tai vis tiek bus gal perpus pigiau negu naujos statybos. Naujai statytis namą labai sunku ir dėl to, kad reikia derinti projektus. Tačiau jeigu norima turėti gražius namus, nebūtina juk iškart pulti dirbti ir tvarkytis su naujais namais. Galima tiesiog senus susitvarkyti pagal poreikį. Dabar parduotuvėse yra ir daug labai pigių baldų, kurie tuojau pat leidžia sukurti jaukų, malonų pojūtį, ir kurie kainuoja stebėtinai mažai. Tad, jeigu norite turėti jaukius savo namus, tikrai tai galite padaryti tiesiog pasiremontavę senus, pakeitę langus, duris, ir įsigiję keletą naujų ir nebrangių baldų.

Palikite atsiliepimą