Kaip nereikia apstatyti virtuvės

Remontuojate virtuvę, galvojate, kokie čia virtuvės baldai būtų geriausi, prakaituojate, stengiatės daryti kaip geriau, o galiausiai paaiškėja, kad vietoje virtuvės sukūrėte monstrą. Pažįstama? Kam nepasitaiko. Negali žmonės visi vienodai būti gabūs viskam. Jeigu pas kažką gerai į galvą šaudo interjero idėjos, tai pas kažką kitą gali būti jos ir visai pro šalį, bet gal užtai kulinariniai šedevrai gimsta. Nežinia, ar esate geras dizaineris iš prigimties, todėl dėl visa ko galite pabandyti tiesiog saugiai apeiti keletą klaidų ir klišių, kurias padaro žmonės, nežinantys, kaip įrengti gražiai savo virtuvę.

Paisykite patogumo

Domus galerijaPats pagrindinis dalykas, pagal kurį turėtų būti sukurtas kiekvienos virtuvės interjeras, yra patogumas. Visi virtuvės baldai ir visos interjero idėjos turi eiti koja kojon su patogumu ir funkcionalumu. Virtuvėje tai ypatingai svarbu. Maistas mums yra būtinas, todėl kuo didesnė šeima, tuo daugiau žmonių kasdien suksis virtuvėje ir kažką gamins, kažką plaus, tvarkys. Tad labai svarbu, kad visos spintelės būtų išdėliotos protingai, kad gerai būtų sukabintos ir viršutinės spintelės. Kad būtų gerame aukštyje viryklė ir kriauklė. Blogiausia, kai žmonės susidėlioja ir susikabina bei sumontuoja virtuvės baldus taip, kad paskui lankstosi, tūpčioja, nuolat susimuša galvą į kokį nors spintelės kampą arba turi plauti indus nenormaliai pasilenkę ar iškėlę rankas. Visada reikia pagalvoti apie patogumą, nes jeigu virtuvės baldai bus išdėlioti nepatogiai, patikėsite, pajusite tai jau pirmą dieną.

Kada verta dėti valgomojo staliuką

Kai kuriems žmonėms atrodo, kad į virtuvę reikia sukišti viską, ką tik įmanoma. Nors turi kuo puikiausią svetainę arba valgomąjį, tačiau vis tiek nori sukišti dar vieną valgymo staliuką ir taburetes ir į virtuvę. Kartais virtuvė būna tikrai labai maža, vos gali joje pajudėti ir apsisukti, tačiau vis tiek norisi dar ir staliuką padėti. O kam? Kad vietą užimtų? Galiausiai, net jeigu ir be staliuko virtuvė labai ankšta, tai gal apskritai verta plėsti jos ribas ir, tarkime, jungti valgomąjį, svetainė su virtuve.

Vienijantis stilius

Taip pat žmonės kartais per daug visko prikrauna. Virtuvė yra tokia vieta, kur nuolat vyksta veiksmas. Kažkas kažką daro, malasi, ištraukia prieskonius, duoną, prikrauna ant stalviršių indų, produktų, prieskonių, gėrimų, vandens ir kt. Todėl tikėtina, kad ji bus visada marga. Dėl to foną geriau išlaikyti vientisą ir neutralios spalvos.

Palikite atsiliepimą