Interjeras vertikalioje erdvėje

Ne kiekvienas supranta, kad interjero dizaino paslaugos nors ir kainuos kelis šimtus eurų, tačiau galbūt sutaupys labai daug pinigų įsirengiant iš tiesų protingą būstą. Šį kartą – apie interjero dizaino sprendimus vertikalioje erdvėje, kuriuos jums galėtų pasiūlyti geras interjero dizaineris, jeigu tokį ar tokią samdytumėte…

Lova virš spintelių

Dizaineriai būstuiPripažinkime, miegamajam tikrai dažnai skiriame per daug vietos vien dėl to, kad 5 kvadratinius metrus užima ant žemės pastatytas padėklas – lova, kurioje miegame. O štai vaikų kambaryje apgyvendinus antrą vaiką kartais kažkodėl neprireikia nei kvadratiniu metru daugiau – mat prie įprastos vaiko lovos primontuojame antrąjį aukštą ir štai jums dviaukštė lova. Kambario interjeras nė kiek nenukenčia, o kažkas džiaugiasi, kad miegos aukščiau. Tai kodėl taip pat nedarome savo įprastame miegamajame, kuriame taip pat praverstų pataupyti vietą? O juk galima pritaikyti tą patį triuką: miegamojo lovą tiesiog užmesti ant tam tikrų spintelių ir ten įkurdinti visai neblogą dalyką. Tuomet atsiras erdvė daiktams susidėti, sutaupysite daug vietos. Jeigu esate jauni, neturite vaikų ir neplanuojate turėti, lovą galite pakelti netgi labai aukštai. Ir taip miegamajame sutaupysite labai daug vietos.

Laiptai – lentynos

Jeigu įrengiate antrąjį aukštą, reikės laiptų. Jie dažnai namuose be reikalo užima daug vietos. O jūsų tikslas būtų interjere geriau išnaudoti vertikaliąją erdvę. Tai reiškia, kad reikėtų pasidaryti tam tikrus laiptus – lentynas, kurios ir kurie galėtų vėliau virsti puikiu tvarkos pavyzdžiu ir gero erdvės panaudojimo pavyzdžiu.

Svečių lovos antresolėje

Jeigu patys nenorite miegoti labai aukštai, tai bent jau jaunesniems svečiams tikrai galite įrengti specialią antresolę, kur visi galėtų tikrai patogiai pernakvoti, pailsėti. Nepamirškite, kad ir svečiai žmonės, jie norės privatumo, todėl galima padaryti bent jau užuolaidas ar kitus sprendimus, leidžiančius užsitikrinti tam tikrą privatumą miegojimo erdvėje.

Išsiskleidžiantis stalas

Kitas stebuklas – paprastas, senas geras išsiskleidžiantis stalas. Būtent toks patogus dalykas gali leisti tikrai patogiai gyventi. Tai reikštų, kad galėtumėte išskleisti stalą ir jį padaryti prigludusiu prie sienos. Tai irgi yra vertikalios erdvės patogus išnaudojimas.

Daiktų laikymo sistemos viršuje

Interjero dizaineriai pagal jūsų poreikius ir biudžetą galėtų padėti užsitikrinti ir pačią geriausią daiktų laikymo sistemą vertikalioje padėtyje – aukštai. Mat labai dažnai sienų ir aukštų lubų privalumų neišnaudojame. O juk ten gali būti lentynos, pakabinamos spintos ir kiti labai patogūs dalykai.

Palikite atsiliepimą