Gėlės – įvairioms progoms

Gėlės visuomet nudžiugina. Net nesvarbu ar yra proga, ar jos nėra. Visais atvejais gauti gėlių visada malonu. Nors galima skųstis laiko trūkumu, tačiau norint nustebinti savo artimą ar kolegą tikrai galima net ir neturint daug laiko gėlių paieškoms. Kaip sakoma, tereikia noro, o visa kita įvyks savaiminiu būdu. Tarkim labai populiari paslauga – geles i namus klaipeda. Suvedus į paieška tokius žodžius, kiekvienas ras paprastą būdą kaip galima artimuosius nudžiuginti gėlėmis. Tereikia užsakyti patikusias gėles ar puokštę.

Gėlės KlaipėdojeKokiais atvejais užsakomos geles i namus? Pačiais įvairiausiais. Tai gali būti vestuvės, gimtadienis, vaiko gimimas, įkurtuvės ar tiesiog norint padaryti staigmeną mylimam žmogui. Šventės mūsų kasdienybėje nėra retos, todėl ir progų, kuomet galima kitus pradžiuginti, yra labai daug ir pačių įvairiausių. Tikriausiai populiariausia dovanoti gėles gimtadieniui. Kokios gėlės dažniausiai pasirenkamos? Nors anksčiau tendencijos buvo tokios, kad raudona puokštė rožių pasirenkama gimtadieniams, tačiau tokia klasika virtusi puokštė dabar keičiama pačiomis įvairiausiomis gėlėmis: nuo lelijų iki levandų. Norams nėra jokių ribų.

Kaip gi pasirinkti tinkamas gėles pagal progą? Galima remtis paprastais patarimais. Vienas iš pagrindinių – gėlės turėtų atitikti progą. Tarkim, gimtadieniui, rožės, o štai moters dienos proga jau klasika tapusi – tulpių puokštė. Vyrams tinka dovanoti gvazdikus. Bet visgi tai jau tapo klasika, o dabar net ir gėlių mados sparčiai keičiasi, o prie besikeičiančių madų prisitaiko ir gėlių pardavėjai. Taigi, drąsiai rinkitės ir kitas gėlės nežiūrėdami į tai, kas jau tapo klasika. Pavyzdžiui, gimtadieniui dovanokite orchidėjas. Tai neabejotinai paliks neišdildomą įspūdį. Arba vyriškiui dovanokite irisus ar kardelius, o gal pasirinkite narcizus?

Kaip supratote, gėlės dovanojamos įvairiausiomis progomis tiek moterims, tiek ir vyrams. Kartais norima nudžiuginti kitą žmogų, tačiau nerandama laiko ar būdų tą padaryti. Neretai nutinka ir taip, kad gyvenama svečioje šalyje ir norima Lietuvoje likusį artimąjį pradžiuginti savo dėmesiu. Tokiais atvejais pristatomos geles i namus klaipeda ar visus kitus šalies miestus. Net jei negalite dalyvauti svarbioje šventėje, tai visada galima pasinaudoti pristatymo paslaugomis ir gėlių puokštę įteikti ne tik gimtadienio, bet ir vestuvių proga.

Neabejotinai gėlių dovanojimas yra puikus būdas ne tik išreikšti savo jausmus, bet ir parodyti dėmesį ar pagarbą. Šiuo metu net negalima teisintis laiko stoka, nes geles i namus pristato bet kuriame mieste ir net šalyje. Tereikia noro.

Palikite atsiliepimą