Virtuvės kvapai

Net jeigu virtuvę puikiai vėdiname, net jei veikia geriausi kondicionieriai, restorano lankytojams vis tiek nuolat tenka užuosti kvapus iš ten. Gerai, jeigu viskas kvepia tvarkingai. Tačiau kas, jeigu kažkas svyla? Tada beveik galima brėžti kreivę, kaip kinta vakaro pelnas – jis stulbinančiu greičiu mažėja, ir kiekvienas lankytojas nori kuo greičiau suvalgyti savo kepsnį bei bėgti iš tos vietos, kur vos ne gaisras. Tačiau teisinga ventiliavimo sistema, kondicionieriai, ventiliatoriai, o taip pat ir tinkamai atidaryti langai gali labai pakeisti kvapus restorane ir pradžiuginti restorano lankytojus.

Kvapas virtuvėje

Oro priežiūraPradėkime nuo pačios virtuvės. Ten ir atsiranda visi tie kvapai. Mes žinome, kad jeigu kvapą išleisime iš virtuvės, tai kvapas niekur nedings, jis tik kažkur kitur nueis. Todėl kuriant ventiliavimo sistemas, kiekviena anga, plyšys, ventiliatorius ir kondicionierius turi būti pastatyti apgalvotai. Visas kvapas turi būti nuvestas ten, kur jo ir būtų vieta, kur netrukdytų niekam, o gal net ir pakeltų pardavimus ir žmonių susidomėjimą. Virtuvę išgelbėti nuo kvapų ir garų yra gana sunku, tačiau įmanoma. O ar reikalinga? Iš tiesų, geriau jau virtuvė būtų gelbėjama, nes kartais tas kvapų miksas gali ir pakenkti. Tarkime, kažkas labai kepa rūkytą mėsą ar kokį kitą itin kvapnų dalyką, o ten pat gaminamas ir pyragaitis deserto laukiančiam lankytojui. Iškart atsiranda problema – šie kvapai gali prisigerti į gabalėlį torto, o jūs juk nenorėtumėte atsikąsti obuolių pyrago, kvepiančio bulvinėmis dešromis, tiesa? Taigi, virtuvę tinkamai vėdinti tikrai yra būtina.

Kvapas lauke

Kvapą, kuris išeina į lauką, galima panaudoti tinkamai. Kai kas priklauso ir nuo to, ką gaminate. Tačiau, jeigu jūsų ruošiamas maistas paprastai kvepia skaniai, tai gali būti jaukas lankytojams privilioti. Tiesiog kondicionieriai ar bent vienas kondicionierius turi būti nukreiptas lauke į tą pusę, kur praeina žmonės. Tuomet iš jo sklis virtuvės kvapai ir privilios lankytojus. Prisiminkite save, alkaną žmogų, vakare einantį restoranais apsupta gatve. Ir staiga jūsų nosį ima kutenti keptų vaflių, čirškančios mėsos ir kitokie puikūs kvapai – jūs iškart norite užsukti.

Kvapas patalpose

O tam, kad užsukus nenusiviltumėte, restorano patalpoje, kurioje valgo žmonės, turėtų būti neutralus kvapas. Tad čia būtinai turi būti gera ventiliavimo sistema, reikalingas pats geriausias kondicionierius. O taip pat ir sveikas protas, planuojant erdvę, siekiant ją apsaugoti nuo kvapų ir aromatų pertekliaus.

Vienas atsiliepimas apie “Virtuvės kvapai

Palikite atsiliepimą