Sekso žaislų nauda sveikatai

Sekso žaislų industrija auga begalo greitai ir per metus sugeneruoja milijardines sumas. Tyrimai parodo, kad dažniausiai kas antra – trečia moteris turi po bent vieną sekso žaislą savo namuose. Reikia nepamiršti, kad sekso prekės gali suteikti didelę naudą žmogaus sveikatai.

Ar daug žmonių naudoja sekso prekes?

VibratoriaiSekso prekių pirkimas ir naudojimas tampa vis populiaresnis visame pasaulyje. Užsienyje esantys universitetai yra atlikę tyrimą, kad labiausiai yra paplitę vibratoriai, kurie gali sutekti geresnę lytinę funkciją ir aktyvesnę seksualinę sveikatą.

Sekso žaislų naudojimas gali suteikti ne tik malonumą ir linksmybes, bet tai gali būti puikus būdas pagerinti savo seksualinį gyvenimą ir sveikatą.

Kokią naudą teikia sekso žaislų naudojimas?

Sekso žaislai dažnai naudojami menopauzių simptomų gydymui. Moterys gali susidurti su makšties skausmu, vulvodinija, kerpių skleroze, ginekologiniu vėžiu, todėl tam gali būti naudojami sekso žaislai.

Kai kurie vaistai gali turėti įtakos vyrų ir moterų seksualinei funkcijai ir malonumui. Dažniausiai prie įtakos prisideda antidepresantai, kraujospūdžio ir širdies vaistai. Tad tokiais atvejais yra rekomenduojama naudoti sekso žaislus.

Yra atlikti tyrimai, kurie parodė, kad sekso prekės padėjai moteriai kovoti su menopauze ir ji geriau galėdavo išsimiegoti. Vibratorių vibracija gali padidinti kraujo tekėjimą į makšties sritį ir pagerinti kai kurių makšties ligų simptomus.

Vibratoriai puikiai gali sukurti įvairaus tipo seksualinę stimuliaciją, kuri gali padėti sumažėjus seksualiniams pojūčiams arba tuomet, kai negali tinkamai mėgautis orgazmu.

Sekso žaislų nauda vyrams

Vyrai taip pat susiduria su tam tikromis seksualinėmis problemomis, todėl ir jiems gali padėti sekso žaislų naudojimas. Kartais vyrai susiduria su erekcijos sutrikimais, priešlaikine ejakuliacija, lytinio potraukio trūkumu, dėl įvairių dalykų. Penio žiedai puikiai gali padėti išlaikyti tvirtą erekciją ir prailginti ją. Tai taip pat padeda nutolinti ejakuliaciją. Vyrai taip pat gali naudoti vibratorius, kurie padėtų pasiekti erekciją, kuomet yra stimuliuojamos nervų galūnės. Vibratoriaus naudojimas gali jiems padėti pajausti kitokį seksualinį pojūti nei masturbacija rankiniu būdu.

Palikite atsiliepimą