Vestuvių žiedo nešiojimas – mokslas ir mistika…

Vestuviniai žiedai yra ne tik papuošalas, tačiau simbolis, kuris parodo, kad du žmonės nusprendė būti kartu ir leisti savo gyvenimą drauge. Ne veltui ieškant labiausiai tinkamo žiedo dažniausiai labai daug dėmesio skiriama smulkmenoms, kad pavyktų rasti labiausiai poreikius patenkinantį variantą.

Žiedas su deimantuSiūlome žiedus įsigyti čia: https://fashiongold.lt/lt/vestuviniai-ziedai. Pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka. O renkantis visada galite tartis su konsultantais, kurie mielai atsakys į visus klientams rūpimus klausimus ir tuo pačiu padės atrasti tokius nuostabius vestuvių simbolius, kurie pirmiausia akis traukia savo estetika, o paskui ir asmeniškumu.

Tiesa, ne visi žino, tačiau vestuvinių žiedų nešiojimas taip pat yra mistika apipintas ritualas, tad reikia mokėti ir žinoti – kaip nešioti. Dažniausiai nešiojamas ant dešinės rankos, kadangi tai parodo, kad vestuvės yra toks svarbus kaip ir pagrindė ranka su kuria dažniausiai atliekami darbai. Žinoma, ši taisyklė galioja ir tiems, kurie yra kairiarankiai. Tiesa, vis daugiau žmonių nešioja žiedus taip ir tada, kaip jiems labiausiai patinka ir jokio skirtumo – kokia tai yra ranka.

Lygiai taip pat verta suprasti tai, kad vestuvinio žiedo ieškojimas yra tarsi simbolis, kad žmogus yra radęs savo gyvenimo žmogų, tad paprasčiausiai jam nebėra reikalingos kitos pažintys ir kiti žmonės turi tai surasti. Nors šiuo metu vestuvinio žiedo nešiojimas yra gana gaji praktika, tačiau nepamirškite, kad tai nėra taisyklė. Galiausiai, nešiojimas bus kur kas patogesnis tokiu atveju, jeigu bus pasirenkamas kuo paprastesnis žiedas, kuris neturi didelės akutės. Kuo ji yra didesnė – tuo didesnė tikimybė, kad nešiojimas nebus labai patogus, kadangi žiedas gali kliūti už plaukų arba drabužių.

Galiausiai, svarbiausia yra tai, kad vestuviniai žiedai tiktų ir patiktų kiekvienai porai. Tokiu atveju jos nešiojimas bus malonumas, galiausiai, tokiu atveju norėsis girtis visiems nuostabiu žiedu. Net ir tokiu atveju, jeigu jis nebuvo brangus ir nėra brangiojo metalo. Juk svarbiausia yra simbolis, kuris jį perteikia, o tai yra meilė, kurios vertas kiekvienas.

Palikite atsiliepimą