Vestuvių fotografo patarimai, kaip pasiruošti fotosesijai

Nors šiandien dauguma mūsų turi tokią fotografavimo techniką, kuri padeda sukurti tikrai kokybiškas nuotraukas, tačiau planuojant vestuves dažnais atvejais nusprendžiama pasinaudoti profesionalaus fotografo paslaugomis. Tokia pasirinkimo galimybė yra tikrai palanki: galima būti užtikrintiems, kad nuotraukos bus tikrai kokybiškos ir atspindinčios vienos gražiausių švenčių nuotaiką. Vis dėlto, vestuvių fotografas teigia, kad fotosesija visada reikalauja ir tam tikro jaunųjų pasiruošimo, taigi, kaip pasirengti fotosesijai?

Patarimas nuotakoms: šventinis makiažas – ypatingai svarbus

Nuotraukose makiažas niekada neatrodo toks ryškus kaip realybėje, tačiau jis turi būti atliktas tikrai kokybiškai. Kartais nuotakos nusprendžia pataupyti ir makiažą ryžtasi darytis pačios, tačiau rezultatas ne visada yra toks puikus, kokio norėtųsi. Jei nesate profesionali makiažo meistrė, vertėtų kreiptis į specialistus, kurie pasirūpins, kad makiažas būtų tiesiog tobulas. Dar iki vestuvių dienos vertėtų pasidaryti bandomąjį makiažą: tai padės įsitikinti, kad rezultatas bus iš tiesų puikus, ir šventės dieną jums neteks nusivilti.

Pakankamai dėmesio skirkite detalėms

Vestuvių fotografas tikrai pastebės jūsų šventės akcentus ir juos užfiksuos nuotraukose, tad svarstote, ar neverta abejoti, ar tam tikros detalės (papuošalai, gėlės, ir t.t.) bus tikrai svarbios. Jaunieji kartais nusprendžia rinktis netikėtus aksesuarus ar įmantrius spalvų derinius, todėl nuotraukos atrodo dar šarmingesnės. Būtent todėl vertėtų pagalvoti apie tai, kokius šventės akcentus norėsite naudoti – jie tikrai nepraslys pro patyrusio fotografo akį.

Apsispręskite dėl fotosesijos temos

Nors fotosesijos tema nėra būtina, tačiau ji padeda sukurti dar įspūdingesnę meilės istoriją, kuri nuotraukas paverčia tikrai ypatingomis. Pasirinkus tam tikrą fotosesijos temą galima dar paprasčiau pasirinkti tam tikrus fotosesijos akcentus, o nuotraukos tampa dar įspūdingesnėmis. Jei dvejojate, kokia fotosesijos tema galėtų būti geriausiu pasirinkimu, paprasčiausiai pasitarkite su vestuvių fotografu, ir kartu galėsite priimti pačius palankiausius sprendimus.

Kokią fotosesijos vietą pasirinksite?

Profesionalus vestuvių fotografas gali užtikrinti, kad nuotraukos bus tikrai gražios, ir tam neturės įtakos fotosesijos vieta. Vis dėlto, jei siekiate, kad svarbiu nuotraukų akcentu taptų ir fotosesijos aplinka, pasvarstykite, kur norėtumėte fotografuotis. Vietų, kuriose galima organizuoti fotosesiją, yra tikrai nemažai: dažnu pasirinkimu tampa muziejai, įvairūs istoriniai objektai, vandens telkinių pakrantės, botanikos sodai, ir t.t. Kadangi iš anksto negalime numatyti šventinės dienos orų, vertėtų pasirinkti bent dvi fotosesijos vietas – lauke ir patalpose, tačiau nereikėtų pamiršti, kad nėra prasto oro, yra tik netinkama apranga, taigi, kartais tereikia pasirūpinti skėčiais ir guminiais batais.

Daugiau informacijos ir gražių vestuvių fotosesijų nuotraukų rasite vestuvių fotografo Viganto Ovadnevo svetainėje.

Palikite atsiliepimą