Vestuvėse netrūko ir netikėtumų

Nors sesers vestuvės buvo labiausiai jos gyvenime režisuotas įvykis, vis tiek jose buvo daug netikėtumų ir dalykų, kurių tuo metu nesinorėjo, bet iš kurių dabar jau galima tiesiog smagiai pasijuokti. Viskas prasidėjo tada, kai classic wedding car hire buvo paruošta ne tos mašinos, o baigėsi sulig mūsų mažojo broliuko apsinuodijimu vaškinėmis kreidelėmis.

Automobilių suktinis

Vedybų organizavimasMano sesuo yra labai atsakingas ir smulkmeniškas žmogus. Štai dėl ko ji yra pasakiusi, kad niekada neturės vaikų. Mat, anot jos, jeigu turėtų vaikų, tai daugiau niekam negalėtų skirti laiko. Visada būtų tik su vaikais ir negalėtų užsiimti kokia nors kita veikla. Mat ji labai smulkmeniška, o tai reiškia, kad ji turėtų visą savo laiką paskirti būtent vaiko auginimui. Tai kada dar kažką daugiau veikti? Klausimą sugalvojau ne aš, jis nuskambėjo iš jos pačios. Kad ir kaip ten bebūtų, bet classic rolls royce hire buvo suplanuota jau senų seniausiai. Ji puikiai žinojo, kokios suknelės nori, kokia turi būti mašina, kuri veš ją ir vyrą, kokios bus mašinos svečiams. Ir štai tą lemtingą vestuvių dieną iš pat ryto buvo nuvažiuota į vestuvinių mašinų nuomos punktą, o ten nebuvo mūsų išrinktų automobilių. Vietoje jų gavome kitus. Privalumas – mokėjome tik pusę kainos, tai buvo kaip atsiprašymas. Visgi nežinia, ar gali moralinius nuostolius padengti pusė kainos…

Eilė bažnyčioje

Kitas nesusipratimas buvo itin nemalonus. Atrodė, kad tą dieną visur kažkas kitas padaro tai, ką turėtume padaryti mes. Taigi, ne tik mašinas mums nušvilpė iš panoses, bet ir bažnyčioje kažkas užlindo eilėje. Taip gal nesate net girdėję, kad nutiktų, tiesa? Tačiau štai, pasirodo, pasitaiko ir tokių dalykų. Buvo iš tiesų labai nemalonu, turėjome palaukti. Kol laukėme, ačiū dievui, pasidarėme iš to sau nemažai pramogų, nes laukianti kompanija buvo labai protinga ir linksma, tad visi tarpusavyje neblogai pajuokavome.

Apsinuodijęs vaikas

Galiausiai, kai jau atrodė, kad viskas gerai. Kai jau atrodė, kad nieko baisaus dėl tos mašinos. Kai jau susitaikėme su tuo, kad vestuvių ceremonija truko ilgiau nei tikėjomės. Kai jau galiausiai šventė įsibėgėjo ir viskas buvo labai gerai, kai jau pamiršome visus nesklandumus, nutiko dar vienas… Mažasis mūsų broliukas apsinuodijo vaškinėmis kreidelėmis. Vaikas šiek tiek susipainiojo ir saldumynus supainiojo su žaislais, todėl suvalgė jam paduotas vaškines kreideles.

Palikite atsiliepimą