Trimerių dalys: būkite pasiruošę naujam sezonui

Vasaros sezonu vienas svarbiausių darbų yra žolės pjovimas. Tai svarbus darbas, kurį reikia dirbti nuolat. Ypač vasaros pradžioje, kai žolė labai sparčiai tiesiasi į viršų. Todėl tam, kad darbas būtų atliekamas paprasčiau ir rezultatas džiugintų, reikalinga pritaikyta įranga. Trimerių dalys internete jau tampa populiarios dar pavasarį, kai dar tik ruošiamasi naujam sezonui.

Kaip pasiruošti naujam sezonui?

Prieš kiekvieną sezoną, reikia patikrinti turimą techniką ir įvertinti, ar ji yra pasiruošusi naujiems darbams. Vienas nemaloniausių dalykų yra tai, kai pradėjau šienauti žolę, supranti, kad trimeris neveikia arba pjauna ne taip, kaip turėtų. Tuomet tenka ieškoti atsarginių dalių, laukti, kol jos atkeliaus, užsiimti remonto darbais. Visa tai užtrunka ilgai, o tuo metu žolė nepjaunama ir toliau puikiausiai auga. Taigi, atlikus visus darbus, tenka pjauti dar ilgesnę žolę, o tai kelia pavojų, kad įranga gali sugesti.

Tad prieš kiekvieną sezoną reikia įvertinti, ar darbus galite pradėti. Geriausiai tai daryti dar prieš prasidedant šienavimui, kad liktų laiko pasiruošimui ir atsinaujinimui. Trimerį reikėtų sutepti, patikrinti, ar turite pakankamai šviežio tepalo ir kuro. Taip pat reikėtų apžiūrėti patį trimerį ir įvertinti, ar jis kažkur nesurūdijo. Apžiūrėkite, ar po žiemos, jeigu liko dar valo, jis yra tinkamas naudoti, ar reikėtų pirkti naują. Galiausiai reikėtų trimerį užvesti ir pabandyti pašieniauti, kad galėtumėte įvertinti, ar įrankis veikia tinkamai, ar visos trimerių dalys tinkamai veikia.

Kur ieškoti reikalingų dalių?

Visgi, en visuomet pavyksta sezoną pradėti sėkmingai. Pasitaiko atvejų, kai patikrinus įrangą paaiškėja, kad visgi reikia atsinaujinti. Dažniausiai ieškomos trimerių dalys yra trimerio valas, starteris, apsauga, kuro vamzdelis ar kitos trimerių dalys, be kurių nepavyktų tinkamai dirbti.

Jeigu taip nutiko, kad prireikė atsinaujinti trimerį, dalių galima ieškoti specializuotoje parduotuvėje. Daugelis jų šiandien savo produkciją siūlo internetu. Tad galima patogiai, greitai ir be vargo apžiūrėti pardavėjo turimą asortimentą ir išsirinkti Jums reikalingas dalis. Jos atkeliaus tiesiai į namus ir galėsite pasikeisti jas bei pradėti vasaros žolės šienavimo darbus.

Kaip žinoti, kad laikas remontui?

Visgi, ne visi skiria laiko prieš sezono pradžią savo įrangos apžiūrai. Be to, kartais tam tiesiog pritrūksta laiko. Pasitaiko atvejų, kai iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad trimeris yra pasiruošęs darbams ir puikiai veikia, tačiau pradėjus dirbti, pasirodo, kad taip nėra. Kai kurie signalai gali padėti suprasti, kad kažkurios trimerių dalys yra sulūžusios, veikia netinkamai arba jas reikia keisti.

Pavyzdžiui, jeigu pastebėjote, kad trimeris pjauna nebe taip, kaip anksčiau, nenupjauna visos žolės, arba pjovimo vieta nelygi, nereikia baimintis, nes Jums tiesiog reikia pakeisti valą. Tačiau jeigu atsitinka taip, kad trimeris skleidžia keistus garsus, arba pradeda purtytis, nenori užsivesti, tuomet reikėtų darbus atidėti ir pasitikrinti, kokios dalys netinkamai veikia, gal kažką reikėtų atnaujinti.

Palikite atsiliepimą