Svetainė, kuri primins Kalėdas

BaldaiKaip turi atrodyti svetainės baldai, kad joje norėtumėte ilsėtis kiekvieną dieną? Galbūt – kaip per Kalėdas? Iš tiesų, per Kalėdas minkšti baldai, jaukumas, šiluma traukia kiekvieną. Mes neskatiname kiekvieno žmogaus kurti būtent Kalėdas primenantį svetainės įvaizdį. Tačiau, jeigu esate tas žiemos jaukumo žmogus, jums toks pasirinkimas gali visai patikti. Tad kaip sukurti jaukią, kalėdišką svetainę it iš reklamos?

Minkštų baldų jaukumas

Vienas pagrindinių dalykų, dėl kurių bet kur atsiranda jaukumas, tai yra minkštumas. Tai, kas minkšta, jauku, švelnu, neabejotinai sukuria jaukumą ir patogumą. Tad ir jūs, norėdami sukurti išskirtinį jaukumą ir malonumą, galite sukurti svetainę iš minkštų baldų. Jūsų pasirinkti minkšti baldai gali būti balti, tai sukurs žiemos ir sniego įspūdį. Taip pat jie gali būti ir, pavyzdžiui, raudoni, žali. Taip atsiras Kalėdų senio spalvos arba eglutės spalvos jausmas. Tačiau turėkite tikrai jaukius baldus, ant kurių tilptų daug žmonių. Juk Kalėdos suburia visą šeimą kartu prie stalo.

Židinys

Žinoma, kad vienas nuostabiausių dalykų, kurį mes matome kalėdiniuose atvirukuose, visada yra židinys. Jis rusena, jis kvepia, jis malonus, jis gražus. Židinys galbūt yra tai, ko jums reikia, kad galėtumėte pasišildyti ir pajusti nepaprastą žiemos jaukumą. Tik su židiniu jūs pajusite, kaip nurimsta jūsų širdis, kaip nurimsta vėjas už lango, kaip įsivyrauja kalėdinė graži ramybė. O ir židinių pasirinkimas yra labai įvairus šiais laikais. Jūs tikrai rasite tai, kas tiks prie jūsų interjero. Ar tai bus vadinamoji „buržuikė“, ar tikras senovinis koklinis, plytinis, akmeninis židinys. Visi variantai tinka, jeigu tik esate pasirengę tikrai rimtai pažvelgti į savo užduotį turėti gražius ir jaukius namus.

Apšvietimas

Be abejo, kad Kalėdų įspūdį mums kuria ir apšvietimas. Jis atsiranda būtent per šią šventę, nes tada būna pačios juodžiausios naktys, trumpiausios dienos. Šviesos mums trūksta taip stipriai, kad jau lapkričio pabaigoje imame kabinti šviečiančias girliandas ant langų. Taigi, kurdami kalėdinį įspūdį, turėtumėte rasti laiko suplanuoti gražų apšvietimą. Kad ir kaip rinksitės, apšvietimas iš tiesų dažniausiai būna tas dalykas, kuris leidžia labai greitai ir efektyviai sukurti jaukumą, išryškinti pasirinktus svetainės baldus, meno dirbinius, kažkokias interjero detales. Jeigu esate nusiteikę tą ir padaryti, būtinai pabandykite pasirinkti jums geriausiai tinkamą apšvietimo idėją ir pamatysite, kaip puikiai gali atrodyti namai, sukurti tarsi belaukiant Kalėdų.

Palikite atsiliepimą